격이 다른 오디오북 생활을 경험해보세요!
인물 탐구
In de zomer van 1666 trouwde Ursula Philippota van Raesfelt, erf gename van het Gelderse goed Middachten, met Godard van Reede-Ginkel, erfgenaam van het Utrechtse goed Amerongen. Het was een vruchtbare verbintenis. Het echtpaar kreeg maar liefst vijftien kinderen, die, op twee na, allemaal de volwassen-heid bereikten.
De Van Reede-Ginkels leefden in een roerige tijd. De Repu-bliek was op het hoogtepunt van haar macht, maar het was niet alles goud wat blonk. Als militair bij de ruiterij in het Staatse leger was Godard betrokken bij de vele oorlogen waarin het land tussen 1672 en 1713 verwikkeld raakte. Zijn grote inzet bracht hem uiteindelijk veel roem. Op het thuisfront streed Philippota intussen haar eigen strijd. De verhouding met haar schoon-moeder was moeizaam, zeker door de bemoeienissen van de vrouwe van Amerongen met haar grote gezin. Dat Philippota een vurig aanhangster was van het katholieke geloof, maakte hun verhouding er niet beter op.
'Een fijn boek, waarin je lekker blijft doorlezen.' – Djoeke van Netten, Geschiedenis Magazine
‘Een bijzonder boek: aan de hand van tal van onbekende bronnen schildert het een portret van een intrigerende vrouw, die in de schaduw van oorlogen en verlies steeds meer haar eigen spoor trekt.’ – Luc Panhuysen
'Het levensverhaal van Philippota van Raesfelt was boeiend en leerzaam, je merkt tijdens het lezen dat er goede research is gepleegd. Het is allemaal zeer gedetailleerd. De prachtigste afbeeldingen komen voorbij.' – The New Royalty World
© 2022 WalburgPers Algemeen (전자책 ): 9789462498921
출시일
전자책 : 2022년 5월 31일
태그
국내 유일 해리포터 시리즈 오디오북
5만권이상의 영어/한국어 오디오북
키즈 모드(어린이 안전 환경)
월정액 무제한 청취
언제든 취소 및 해지 가능
오프라인 액세스를 위한 도서 다운로드
친구 또는 가족과 함께 오디오북을 즐기고 싶은 분들을 위해
2-3 계정
무제한 청취
2-3 계정
무제한 청취
언제든 해지하실 수 있어요
2 개 계정
17900 원 /월한국어
대한민국