격이 다른 오디오북 생활을 경험해보세요!
소설
‘De erudiete, fascinerende gedachte-experimenten zijn een lust voor de geoefende lezer (en natuurlijk de schaakliefhebber). De schaker vertelt een verhaal dat ongeacht de betrouwbaarheid ervan historisch en literair erg interessant is, en daarmee is het een prachtige aanwinst.’ Nederlands Dagblad
Een aangrijpend verhaal over ballingschap, liefde en de kracht van literatuur
De zomer van 1939: de Joodse grootvader van de auteur, Heinz Magnus, ontvlucht het steeds onveiliger wordende Duitsland en reist per boot naar Buenos Aires. Daar ontmoet Heinz de excentrieke en charismatische Duitse schaker Sonja Graf, die er deelneemt aan het wereldkampioenschap schaken. Ze flirten erop los en bespreken speltactieken; daarnaast staat het schaaktoernooi vooral in de schaduw van de naderende oorlog. Op 1 september valt Duitsland Polen binnen, de Tweede Wereldoorlog begint. Alle Britse spelers vertrekken onmiddellijk om zich bij de geheime dienst aan te sluiten, en ook andere internationale spelers vertrekken, maar Sonja en Heinz blijven achter in Buenos Aires.
Magnus schetst aan de hand van zijn grootvaders verhaal het lot van veel Duitse emigranten die vlak voor of tijdens de Tweede Wereldoorlog de oversteek naar Zuid-Amerika waagden. Hij vermengt de historische feiten met fictieve elementen tot een bijzonder aangrijpende roman.
De onfortuinlijke in de pers
‘Magnus’ verhaal voegt iets waardevols toe aan de Eichmann-literatuur. Een intrigerende roman.’ HP/De Tijd
‘Ariel Magnus toont vakmanschap en documentatiedrift. De onfortuinlijke biedt toegang tot [Eichmanns] ongeziene innerlijk.’ **** Elsevier
‘Sterk is Magnus’ verhaal over zijn eigen familiegeschiedenis.’ Nederlands Dagblad
© 2024 J.M. Meulenhoff (전자책 ): 9789402315592
번역자 : Jos Kockelkoren
출시일
전자책 : 2024년 3월 27일
태그
국내 유일 해리포터 시리즈 오디오북
5만권이상의 영어/한국어 오디오북
키즈 모드(어린이 안전 환경)
월정액 무제한 청취
언제든 취소 및 해지 가능
오프라인 액세스를 위한 도서 다운로드
친구 또는 가족과 함께 오디오북을 즐기고 싶은 분들을 위해
2-3 계정
무제한 청취
2-3 계정
무제한 청취
언제든 해지하실 수 있어요
2 개 계정
17900 원 /월한국어
대한민국