격이 다른 오디오북 생활을 경험해보세요!
Marie leeft in een wereld vol indrukken. Nergens is er een oordeel van haar. Zij ziet, voelt en verwondert zich. Zij is zo gevoelig en ervaart zoveel dat woorden niet uitdrukken wat zij voelt.
In heel het verhaal van deze ene dag kan zij nauwelijks spreken, omdat er geen woorden zijn voor haar ervaringen en mensen zich bezig houden met details die voor haar niet erg boeiend zijn. Vol liefde en verwondering dwaalt zij op magische wijze door een voor ons zo gewone wereld en in haar onschuld is zij diep ontroerend.
Ronald van de Peppel (1951) is heel zijn leven bezig met bewustzijn. In zijn jonge jaren zwierf hij de halve wereld rond. Later werkte hij met heling en auralezing. Regelmatig geeft hij voordrachten en workshops. Nu leeft hij met zijn vrouw bij Mechelen (België). Andere titels van hem zijn 'Glimlach in de chaos' en 'Parels in de wind van de tijd'.
© 2023 De Uitsprekerij (오디오북 ): 9789464667431
출시일
오디오북 : 2023년 10월 1일
국내 유일 해리포터 시리즈 오디오북
5만권이상의 영어/한국어 오디오북
키즈 모드(어린이 안전 환경)
월정액 무제한 청취
언제든 취소 및 해지 가능
오프라인 액세스를 위한 도서 다운로드
친구 또는 가족과 함께 오디오북을 즐기고 싶은 분들을 위해
2-3 계정
무제한 청취
2-3 계정
무제한 청취
언제든 해지하실 수 있어요
2 개 계정
17900 원 /월한국어
대한민국