격이 다른 오디오북 생활을 경험해보세요!
논픽션
Niets in ons leven is voorspelbaar, behalve de dood. En net dat einde is ons grootste vraagteken. Hoe moet dat, sterven en afscheid nemen? Komt die dood niet altijd te vroeg, is het leven ooit af? En hebben onze dromen en daden überhaupt zin als alles op een dag gewoon ophoudt? In Het einde - en hoe het te overleven kijken 100 schrijvers de dood in de ogen. Ze putten daarbij uit persoonlijke ervaringen - van geliefden die plots neerzegen in het gras tot vaders die ze veel te vroeg verloren - en verbinden die met de literatuur, die al eeuwenlang om het mysterie van de dood danst. De literatuur, die naar woorden zoekt voor wat ons met verstomming slaat, en die, wie weet, een vorm van onsterfelijkheid inhoudt.
Zadie Smith, Bart Moeyaert, Philippe Claudel, Siri Hustvedt, David Van Reybrouck, Johan Harstad, Aidan Chambers, Sandro Veronesi, Peter Buwalda, Joke Hermsen, Ilja Leonard Pfeijffer, Claire Messud en 88 anderen blikken vooruit naar hun ultieme deadline. Hun inzichten zijn opgetekend door Katrien Steyaert en Gaea Schoeters. Zij maakten van Het einde een even troostend als inspirerend boek over een onvermijdelijke ervaring. De illustraties in het boek zijn van JeRoen Murré.
Gaea Schoeters (1976) schrijft romans, theaterteksten en operalibretto's. Soms (en stiekem) waagt ze zich aan poëzie. Ze debuteerde met het reisboek Meisjes, moslims en motoren, daarna volgden onder andere de romans De kunst van het vallen en Zonder Titel #1. Daarnaast schrijft ze voor De Standaard der Letteren, en in haar vrije tijd schopt ze af en toe tegen de schenen van de wereld in columns en opiniestukken, maar immer met de beste bedoelingen.
Katrien Steyaert (1982) is zelfstandig journalist, met de blik gericht op cultuur en vooral literatuur. Sinds 2005 voert ze vraaggesprekken met inspirerende schrijvers voor reeksen in De Standaard der Letteren, en geregeld doet ze dat ook live op een podium. Daarnaast interviewt ze creatievelingen en wetenschappers voor Iedereen Leest, Knack Weekend en KU Leuven, en publiceerde ze non-fictieboeken, zoals 1914-1918. 100 jaar later en Welkom aan boord.
© 2020 Pelckmans (전자책 ): 9789463105453
출시일
전자책 : 2020년 5월 28일
국내 유일 해리포터 시리즈 오디오북
5만권이상의 영어/한국어 오디오북
키즈 모드(어린이 안전 환경)
월정액 무제한 청취
언제든 취소 및 해지 가능
오프라인 액세스를 위한 도서 다운로드
친구 또는 가족과 함께 오디오북을 즐기고 싶은 분들을 위해
2-3 계정
무제한 청취
2-3 계정
무제한 청취
언제든 해지하실 수 있어요
2 개 계정
17900 원 /월한국어
대한민국