격이 다른 오디오북 생활을 경험해보세요!
인물 탐구
Aan het gelukkige, vredige en onbezorgde wereldje van een zesjarige jongen in Amsterdam kwam op 10 mei 1940 door de Duitse inval in ons land een abrupt en definitief einde. Er begon een oorlog waardoor zijn leven ingrijpend zou veranderen.
Wat doet zo’n oorlog met je? In hoeverre blijf je nog kind in die omstandigheden? Hoe reageer je op wat er om je heen gebeurt en wat zijn de gevolgen voor je verdere leven?
Carel Verhoef (1933) beschrijft met grote opmerkzaamheid en op sobere wijze hoe het was om de oorlog en met name de evacuatie na de Slag om Arnhem mee te maken. Zijn verhaal is geen dagboek van wat hij in Amsterdam, Arnhem en elders heeft beleefd, maar een indringende weergave van zijn persoonlijke herinneringen, ingepast in de historische context en vergezeld van de reflecties van een 88-jarige.
In plaats van onbezorgde jeugdjaren met schoolreisjes en leuke feestjes te beleven, werden hij en zijn leeftijdgenoten al heel jong geconfronteerd met zaken die deel uitmaakten van een systeem van geweld en vernietiging.
© 2022 WalburgPers Algemeen (전자책 ): 9789462499058
출시일
전자책 : 2022년 9월 12일
태그
국내 유일 해리포터 시리즈 오디오북
5만권이상의 영어/한국어 오디오북
키즈 모드(어린이 안전 환경)
월정액 무제한 청취
언제든 취소 및 해지 가능
오프라인 액세스를 위한 도서 다운로드
친구 또는 가족과 함께 오디오북을 즐기고 싶은 분들을 위해
2-3 계정
무제한 청취
2-3 계정
무제한 청취
언제든 해지하실 수 있어요
2 개 계정
17900 원 /월한국어
대한민국