격이 다른 오디오북 생활을 경험해보세요!
인물 탐구
Philips Willem, de zoon van Willem van Oranje, werd ontvoerd vanuit Leuven, waar hij studeerde, en verbleef 30 jaar als gijzelaar in Madrid. P.J. Schipperus vertelt zijn opmerkelijke levensverhaal.
Philips Willem (1554-1618) komt in de geschiedenisboeken nauwelijks voor, omdat zijn halfbroers Maurits en Frederik Hendrik na de dood van hun vader stadhouders werden van de Republiek. Philips Willem zelf werd ontvoerd uit Leuven, waar hij studeerde, en verbleef dertig jaar als gijzelaar in Madrid. Toen hij terugkeerde werd hij in de noordelijke Nederlanden beschouwd als een katholieke spion. Hij voerde een bittere strijd met zijn halfbroers over de erfenis van hun vader.
P.J. Schipperus wijdde meer dan 12 jaar aan het verzamelen van al het materiaal over Philips Willem. Als lid van de Geschiedkundige Vereniging Oranje-Nassau reisde hij naar alle uithoeken van Europa om bronnen te bestuderen. In de monumentale biografie 'Philips Willem, de verloren zoon van Willem van Oranje' doet P.J. Schipperus deze onbekende erfprins eindelijk recht.
© 2018 Omniboek (전자책 ): 9789401910712
출시일
전자책 : 2018년 2월 6일
태그
국내 유일 해리포터 시리즈 오디오북
5만권이상의 영어/한국어 오디오북
키즈 모드(어린이 안전 환경)
월정액 무제한 청취
언제든 취소 및 해지 가능
오프라인 액세스를 위한 도서 다운로드
친구 또는 가족과 함께 오디오북을 즐기고 싶은 분들을 위해
2-3 계정
무제한 청취
2-3 계정
무제한 청취
언제든 해지하실 수 있어요
2 개 계정
17900 원 /월한국어
대한민국