301 Reviews
4.2
Taal
Nederlands
Categorie
Romans
Lengte
10U 47M

100 gelukkige dagen

Auteur: Fausto Brizzi Voorlezer: Stijn Westenend Luisterboek en E-book

In 100 gelukkige dagen van Fausto Brizzi zwiert Lucio door het leven. Hij heeft vrienden en vrouwen bij de vleet. Zijn vrouw Paola heeft er genoeg van en zet hem buiten de deur. Voorgoed. Een dag later krijgt Lucio vreselijk nieuws: hij is ziek en heeft in het gunstigste geval nog honderd dagen te leven. Wat nu?

Lucio stort zich in wilde plannen en geniet breeduit. Want zeg nou zelf, wat is er fijner dan la dolce vita? Algauw beseft hij echter dat hij maar één ding wil: echte liefde…

100 gelukkige dagen is een ode aan het leven voor de lezers van Jojo Moyes, Nick Hornby en Jenny Downham.

Fausto Brizzi is een Italiaanse tv-producer van bittersweet romantische comedy’s. Zijn werk is vooral geliefd vanwege het onbetwistbaar Italiaanse levensgevoel en de sterke psychologische diepgang. Zijn debuutroman 100 gelukkige dagen — een grappig, wijs en ontroerend verhaal — zal de basis vormen van een grote publieksfilm.

© 2017 Storytel Publishing NL (Luisterboek) ISBN: 9789462534209 © 2015 Luitingh Sijthoff (E-book) ISBN: 9789021810324 Vertaler: Saskia Peterzon-Korte

Ontdek meer

Anderen genoten ook van