Fragment
Honderd stukjes van mij - Lucy Dillon

Honderd stukjes van mij

Honderd stukjes van mij

3.938679245283019 212 5 Schrijver: Lucy Dillon Voorlezer: Peggy Vrijens
Beschikbaar als audioboek.
Honderd stukjes van mij (A Hundred Pieces of Me) van Lucy Dillon is een roman voor de fans van Jojo Moyes en Sophie Kinsella. Gina Bellamy's leven is een chaos. Daar staat ze dan, na haar scheiding, in een te kleine flat met te veel dozen vol spullen uit haar oude leven. Ze staat voor de keuze: doormodderen of eens en voor altijd uitvinden wie ze écht is. Het is tijd voor drastische maatregelen: al haar bezittingen de deur uit, alleen de honderd meest belangrijke dingen mogen blijven. Maar welke honderd dingen? Elke brief, elk souvenir, elk díng is een herinnering. Gina moet kiezen wat in haar nieuwe leven past en wat ze los wil laten, want alleen dan ontstaat ruimte voor nieuwe mogelijkheden...
Taal: Nederlands Categorie: Romans Vertaler: Erica Feberwee

Meer info over het audioboek:

Uitgeverij: Rubinstein Audio
Verschenen: 2017-09-18
Lengte: 15U 23M
ISBN: 9789462538085
Reacties

Altijd een goed boek bij je – luister waar en wanneer je wilt

Luister naar zoveel boeken als je maar wilt! Bewaar onbeperkt boeken offline zodat je ook zonder internet kunt luisteren. Probeer eens die nieuwe thriller en als die niet bevalt, probeer gewoon een ander boek! Met Storytel heb je altijd duizenden verhalen bij je.
Maak hier je account aan