Fragment
Honderd stukjes van mij - Lucy Dillon

Honderd stukjes van mij

Honderd stukjes van mij

3,96 274 5 Auteur: Lucy Dillon Voorlezer: Peggy Vrijens
Luisterboek.
E-book.
Honderd stukjes van mij (A Hundred Pieces of Me) van Lucy Dillon is een roman voor de fans van Jojo Moyes en Sophie Kinsella.

Gina Bellamy's leven is een chaos. Daar staat ze dan, na haar scheiding, in een te kleine flat met te veel dozen vol spullen uit haar oude leven. Ze staat voor de keuze: doormodderen of eens en voor altijd uitvinden wie ze écht is. Het is tijd voor drastische maatregelen: al haar bezittingen de deur uit, alleen de honderd meest belangrijke dingen mogen blijven. Maar welke honderd dingen? Elke brief, elk souvenir, elk díng is een herinnering. Gina moet kiezen wat in haar nieuwe leven past en wat ze los wil laten, want alleen dan ontstaat ruimte voor nieuwe mogelijkheden...
Taal: Nederlands Categorie: Romans Vertaler: Erica Feberwee

Meer info over het luisterboek:

Uitgeverij: Storytel Publishing NL
Verschenen: 2017-09-18
Lengte: 15U 23M
ISBN: 9789462538085

Meer info over het e-book:

Uitgeverij: De Fontein Romans & Spanning
Verschenen: 2017-06-13
ISBN: 9789026142017
Reacties

Altijd een goed boek bij je – luister waar en wanneer je wilt

Luister naar zoveel boeken als je maar wilt! Bewaar onbeperkt boeken offline zodat je ook zonder internet kunt luisteren. Probeer die nieuwe thriller, en als die niet bevalt, probeer dan gewoon een ander boek!

Account aanmaken