Cecily

0 0 5 Schrijver: Dani van Doorn
Beschikbaar als e-book.
Historische feelgood novelle.

Historische feelgood novelle.

Leraarsdochter Cecily wijst jarenlang alle aanbidders af en ze vreest dat ze een positie moet gaan zoeken om in haar eigen onderhoud te kunnen voorzien. Tobias Gilmore, de nieuw Heer van Langley Manor lijkt ook op zoek te zijn, maar dan naar een gouvernante voor een familielid. Cecily probeert een goede indruk op hem te maken, maar haar spontaniteit zit haar soms danig in de weg. Confrontaties met Tobias blijven dan ook niet uit. Voor de liefhebbers van Carolyn Miller en Deeanne Gist.

Dani van Doorn was genomineerde voor de Valentijnprijs 2019 voor het beste romantische boek. Ze houdt van verhalen met vaart, humor en romantiek.
Taal: Nederlands Categorie: Romance Vertaler:

Meer info over het e-book:

Uitgeverij: Van Driel Publishing
Verschenen: 2020-05-18
ISBN: 9789493200104
Reacties

Altijd een goed boek bij je – luister waar en wanneer je wilt

Luister naar zoveel boeken als je maar wilt! Bewaar onbeperkt boeken offline zodat je ook zonder internet kunt luisteren. Probeer eens die nieuwe thriller en als die niet bevalt, probeer gewoon een ander boek! Met Storytel heb je altijd duizenden verhalen bij je.

Maak hier je account aan