Fragment
Alleen voor jou - Luke Allnutt

Alleen voor jou

Alleen voor jou

3.55 161 5 Schrijver: Luke Allnutt Voorlezer: Adam Tyler
Beschikbaar als audioboek.
Een onweerstaanbaar verhaal over liefde, verlies en hoop; voor de lezers van Nicholas Sparks en David Nicholls
Rob Coates kan zijn geluk niet op. Hij deelt zijn leven met Anna, zijn dierbare vrouw, ze wonen in een prachtig huis in Londen, en dan is er nog het belangrijkste: Jack, hun zoon, die ervoor zorgt dat elke dag een feestje is. Maar dan gaat het mis. Anna is ervan overtuigd dat er iets niet in orde is met Jack. Na een lange reeks doktersbezoeken blijkt ze gelijk te hebben, en het leven van de familie Coates wordt een opeenstapeling van onzekerheden en moeilijke beslissingen.
Het ondenkbare gebeurt, en in de tijd die volgt brengt Rob zijn dagen door als een slaapwandelaar, niet in staat zijn verdriet, schuldgevoel en zelfmedelijden los te laten. Maar hij is vastbesloten vrede te sluiten met het noodlot en zich een weg terug te vechten naar het leven.
Alleen voor jou is hartverscheurend en recht uit het leven gegrepen, en zal ervoor zorgen dat je alles wat je hebt én wat je ooit hebt verloren, nog meer gaat waarderen.

Vroege lezersreacties op Alleen voor jou:
'Zowel ontroerend teder als nietsontziend eerlijk. Alleen voor jou is een verhaal dat me zal bijblijven.' Isabel Ashdown, auteur van Mijn kleine zusje
'Hartverscheurend, verwoestend en complex.'
'Allnutt schetst een gevoelig en hartverscheurend portret van een vader.'
'Dit boek zal je hart breken, maar het ook weer repareren. Allnutt schrijft met mededogen.'
'Een dappere en intense roman.'
'Een adembenemend boek dat een perfecte beschrijving geeft van de vreugde en pijn die komt kijken bij liefhebben.'
Taal: Nederlands Categorie: Romance Vertaler:

Meer info over het audioboek:

Uitgeverij: Boekerij
Verschenen: 2019-03-12
Lengte: 10U 47M
ISBN: 9789052861043
Reacties

Altijd een goed boek bij je – luister waar en wanneer je wilt

Luister naar zoveel boeken als je maar wilt! Bewaar onbeperkt boeken offline zodat je ook zonder internet kunt luisteren. Probeer eens die nieuwe thriller en als die niet bevalt, probeer gewoon een ander boek! Met Storytel heb je altijd duizenden verhalen bij je.

Maak hier je account aan