75 Reviews
3.84
Taal
Nederlands
Categorie
Young adult
Lengte
7U 13M

De Leven

Auteur: Daan Windhorst Voorlezer: Jatou Sumbunu Luisterboek en E-book

Nora’s leven is al helemaal voor haar uitgestippeld: ze is slechts een harde schijf voor de volgende generatie op het ruimteschip dat de laatste mensen in het universum vervoert. Een ruimteschip dat pas over 204 jaar op de bestemming zal aankomen. Nora zal het schip nooit verlaten. En dat vindt ze gewoon… bullshit. Wanneer ze de taak krijgt om oude videobanden met beelden van de verloren aarde te archiveren, groeit de claustrofobie van haar toekomstloze leven met elk beeld van de planeet. Maar als ze samen met de rebelse Soum op een missende tape en een mysterieuze dood stuit, zet ze alles op het spel om de waarheid te achterhalen. Want welk ijzingwekkend geheim verzwijgen de volwassenen voor hen?

Een spannend dystopisch verhaal voor fans van The Maze Runner en The Hunger Games.

© 2022 Storytel Original NL (Luisterboek) ISBN: 9789464300789 © 2022 Storytel Original NL (E-book) ISBN: 9789464300796

Ontdek meer

Anderen genoten ook van