1661 Reviews
4.2
Serie
Deel 1 van 6
Taal
Nederlands
Categorie
Spanning
Lengte
13U 7M

Het meisje in het ijs

Auteur: Robert Bryndza Voorlezer: Inge Ipenburg Luisterboek

Met een ijzersterke hoofdpersoon waar lezers geen genoeg van zullen krijgen, voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge
Haar ogen zijn wijd open. Haar lippen iets uiteen, alsof ze nog iets wil zeggen. Haar lichaam bevroren in het ijs. En ze is niet de enige…
Als het lichaam van een jonge vrouw wordt gevonden in een park in Zuid-Londen, wordt inspecteur Erika Foster ingeschakeld om het moordonderzoek te leiden. Het slachtoffer, de mooie, jonge en rijke Andrea Douglas-Brown, leek het perfecte leven te leiden. Haar vader is een belangrijk en invloedrijk man, haar verloofde een gerespecteerd zakenman. Toch lijken er duistere geheimen te zijn. Werden die het meisje fataal?
Als Erika dichter bij de waarheid komt, verschuift de aandacht van de moordenaar naar Erika zelf, wier laatste zaak verkeerd afliep. Zo verkeerd zelfs dat haar eigen man om het leven kwam. Terwijl haar politiecarrière aan een zijden draadje hangt, moet Erika haar eigen angsten overwinnen om een wrede moordenaar te slim af te zijn – voordat het te laat is.
De pers over Het meisje in het ijs
'Het meisje in het ijs is een topthriller die je via onverwachte wendingen meevoert naar een verrassend einde.' Margriet
'Bryndza weet van Erika een boeiende vrouw te maken.' De Telegraaf
'Foster is een markant personage dat met haar rechtdoorzee mentaliteit de serie zeker kan dragen.' HDC
'IJzingwekkend.' Libelle
'Een grandioze thriller.' Thrillzone.nl
'Een thriller zoals een thriller hoort te zijn… scherp, strak en fascinerend.' Vrouwenthrillers.nl

© 2019 Boekerij (Luisterboek) ISBN: 9789052861029

Ontdek meer

Anderen genoten ook van