ฟังและอ่าน

ก้าวเข้าสู่โลกแห่งเรื่องราวอันไม่มีที่สิ้นสุด

  • อ่านและฟังได้มากเท่าที่คุณต้องการ
  • มากกว่า 1 ล้านชื่อ
  • Storytel Originals ผลงานเฉพาะบน Storytel
  • 199บ./ด.
  • ยกเลิกได้ทุกเมื่อ
เริ่ม
Details page - Device banner - 894x1036

Extended Summary - The Little Book Of Common Sense Investing: Based On The Book By John Bogle

ระยะเวลา
26นาที
ภาษา
ภาษาอังกฤษ
Format
หมวดหมู่

พัฒนาตนเอง

คนอื่นก็สนุก...

ทุกที่ ทุกเวลากับ Storytel:

  • กว่า 500 000 รายการ

  • Kids Mode (เนื้อหาที่ปลอดภัยสำหรับเด็ก)

  • ดาวน์โหลดหนังสือสำหรับการเข้าถึงแบบออฟไลน์

  • ยกเลิกได้ตลอดเวลา

ที่นิยมมากที่สุด

Unlimited

สำหรับผู้ที่ต้องการฟังและอ่านอย่างไม่จำกัด

199 บ. /เดือน
  • 1 บัญชี

  • การเข้าถึงแบบไม่ จำกัด

  • 1 บัญชี

  • ยกเลิกได้ทุกเมื่อ

เริ่ม

Family

สำหรับผู้ที่ต้องการแบ่งปันเรื่องราวกับครอบครัวและเพื่อน

349 บ. /เดือน
  • 3 บัญชี

  • การเข้าถึงแบบไม่ จำกัด

  • ฟังได้ไม่จำกัด

  • ยกเลิกได้ทุกเมื่อ

เริ่ม

คะแนนและรีวิว

รีวิวโดยย่อ

4.6

คะแนนโดยรวมอ้างอิงจากการให้คะแนน 473

คนอื่น ๆ อธิบายหนังสือเล่มนี้ว่า

  • Хубаво

  • Страхотно

  • Мило

ดาวน์โหลดแอปเพื่อเข้าร่วมการสนทนาและเพิ่มบทวิจารณ์

รีวิวยอดนิยม

กำลังแสดง 10 ของ 473

  • Sevda

    20 เม.ย. 2566

    Хубаво
    Вълнуващо

    С нетърпение чакам следващата история за бащата, написана от сина на Лусинда Райли - Хари Уитакър,която се очаква да излезе през пролетта на 2023 година . Надявам се сторител да я представи колкото се може по-скоро.

  • Мариана

    4 เม.ย. 2566

    Хубаво
    Невероятно
    Тъжно
    Интригуващо
    Вълнуващо
    Романтично

    Историята ми хареса, но е твърде разтегната и дълга.

  • Милена

    31 มี.ค. 2566

    Хубаво

    Книгата много ми хареса,но не ми хареса разказвача,ще избягвам да слушам книга с гласът на Биляна Петринска

  • Dilyana

    5 เม.ย. 2566

    Страшно разочарована съм! 6-те сестри бяха силни, интересни и невероятни, а тази мрънкаща страхлива и невзрачна лелка беше мъчение за слушане...чудя се дали да прочета следващата книга, като знам, че тази ще е в нея....

  • Slavi

    5 พ.ค. 2566

    Мило
    Вдъхновяващо
    Умно

    Как да започна?Страхотна история, многопластова, цветна ,оригинална,на места леко предвидима. Но щом съм вече на седмата книга ,бих казал ,че се превърна в една от любимите ми поредици след "Хрониките на Клифтън". Лусинда Райли умира преди да завърши тази книга, което е жалко,такъв талант!

  • Жасмина

    12 ต.ค. 2566

    Скучно

    За съжаление тази книга няма нищо общо с предишните 6. Бавна в развитието на действието. Мъчително разтягащи се локуми, излишен пълнеж, за да стигнем нужният брой думи най-вероятно? Човек остава с напрежение от книгата докато я слуша, не заради нейната увлекателност, а защото иска да изкрещи на главната героиня, да се стегне и най-накрая да изплюе камъчето. Буквално я слушам против себе си. Само, защото съм вложила толкова много часове в предишните части и не мога да не завърша и тази.

  • Adi

    24 เม.ย. 2566

    Не ми се иска да го казвам, защото до тук 6те книга бяха много хубави, но тази едвам я издължах. Разбирам, че Райли трябва да се изхранва с нещо, ноооо толкова много тайни и мистери в една книга с отворен край ми идват в повече. Ще прочета и Атлас, историята на татко Солт, но само за да приключа поредицата.

  • Юлия

    30 มี.ค. 2566

    Непредвидимо

    Поредицата от книги е невероятна! Препоръчвам! Чакам с нетърпение следващата.

  • Стела

    21 เม.ย. 2566

    Интригуващо

    Доста динамично се развива действието в по-голяма част от книгата. Непредвидима е до самия й край. Тази сестра излиза малко от рамката на образите представени до момента на различните сестри - млади, всяка талантлива в нещо и тн. Но въпреки това историята й е интересна. Цял живот е ръководена от страх, който я отделя от пътя й. Това бягане и криене провокира множество въпроси и държи сюжета на книгата през цялото време.Очаквах това да не е последната част от поредицата, така че се радвам, че има и книга за бащата. Нямам търпение да изслушам и нея. Надявам се да я качите. :)))Имах подозрения, че изчезналата сестра е негова биологична дъщеря, която е изчезнала, и затова той е започнал да осиновява момичета в опит да я намери. С нетърпение очаквам книгата за татко Солт, за да стане ясно откъде започва всичко! :)))Единственото, което не ми харесва, е прочита на последната книга... на моменти ме изнервяше дори- някои от сестрите бяха озвучени много дразнещо.

  • Женя

    7 ก.ค. 2566

    Скучно

    Едва я изслушах до края (особено последните 4 часа)! Мрънкаща и дразнеща главна героиня, която постоянно е “изплашена” или “изтощена”. Разтегнато и скучно съдържание от типа “влязох в стаята, огледах се, изкъпах се, изгледах един скучен сериал” и т. н. Ако беше първата книга от поредицата, вероятно нямаше да прочета останалите.