ก้าวเข้าสู่โลกแห่งเรื่องราวอันไม่มีที่สิ้นสุด
4.7
วรรณกรรมเยาวชน
Na Onder mijn huid (over sexting) en Vijftien (over grooming) is er nu Verdrinken: over bingedrinken. Een superspannende roman van Marlies Slegers.
Na Onder mijn huid (over sexting) en Vijftien (over grooming) is er nu Verdrinken: over bingedrinken. Een superspannende roman van Marlies Slegers.
De zestienjarige Eliza wil met haar vriend Lars en een vriendengroep op vakantie naar Blanes, Spanje. Tien dagen feesten in de zon en op het strand! En daar hoort ook drank bij, vinden haar vrienden. Eliza verliest zich in drankspelletjes, een verliefdheid en stappen aan de Spaanse Costa Brava. Het wordt vast een vakantie om nooit te vergeten! Maar dan loopt het gruwelijk uit de hand en wordt er een lichaam gevonden… Wie spreekt de waarheid? Wie kan wie nog vertrouwen?
Over Vijftien: ‘Marlies Slegers heeft het weer geflikt: een intens, (helaas) superrealistisch en actueel verhaal met een duidelijke waarschuwing voor de jeugd. Weer wist Marlies onder mijn huid te kruipen en me te doen rillen.’ Biebmiepje.nl
Over Onder mijn huid: ‘Dit boek zou in geen enkel (school)bibliotheek moeten ontbreken’ Boekenbijlage.nl
© 2018 Luitingh Sijthoff (อีบุ๊ก): 9789024577460
วันเปิดตัว
อีบุ๊ก: 23 มกราคม 2561
แท็ก
กว่า 500 000 รายการ
Kids Mode (เนื้อหาที่ปลอดภัยสำหรับเด็ก)
ดาวน์โหลดหนังสือสำหรับการเข้าถึงแบบออฟไลน์
ยกเลิกได้ตลอดเวลา
ภาษาไทย
ประเทศไทย
