Step into an infinite world of stories
Śmierć jest może końcem życia, ale na pewno nie kłopotów.
Co łączy coraz popularniejszą w internecie grę z serią brutalnych morderstw w świecie rzeczywistym? Zgorzkniały adwokat Maks Werben i ambitna policjantka Tamar Sarnecka łączą siły, by rozwikłać zagadkę brutalnego morderstwa zanim życie straci kolejny pacjent szpitala psychiatrycznego. Ani się obejrzą, a wyścig z oprawcą zamieni się w walkę o ich własne życie.
Dla miłośników ciemnych historii w stylu Raymonda Chandlera czy Stephena Kinga.
Maks Werben to typ adwokata, który przeżył zbyt wiele i widział zbyt dużo, by wciąż wierzyć w sens polskiego wymiaru sprawiedliwości. Stara się trzymać na uboczu i nie wchodzić we współpracę z Policją, ale co pewien czas rzeczywistość nie pozostawia mu wyboru. Kolejne zagadki kryminalne rozwiązuje ramię w ramię z funkcjonariuszką Tamar Sarnecką. Ona i on tworzą duet równie kontrastowy co skuteczny.
Paweł Szlachetko - powieściopisarz, reportażysta. Debiutował w latach 90. Jest autorem kilkunastu słuchowisk i reportaży emitowanych na antenie Polskiego Radia. Wydał kilka cykli reportaży (m.in. „Najwięksi polscy zbrodniarze", „Zabijałem dla mafii") oraz powieści kryminalnych. „Zwerbowana miłość" doczekała się filmowej ekranizacji, zaś na podstawie „Śladami złodziei aniołów" powstał serial telewizyjny. Szlachetko publikował także powieści sensacyjne pod pseudonimem Arthur Ray.
© 2023 SAGA Egmont (Ebook): 9788727049144
Release date
Ebook: June 2, 2023
Listen and read without limits
800 000+ stories in 40 languages
Kids Mode (child-safe environment)
Cancel anytime
Listen and read as much as you want
1 account
Unlimited Access
Offline Mode
Kids Mode
Cancel anytime
English
International