Listen and read

Step into an infinite world of stories

  • Read and listen as much as you want
  • Over 1 million titles
  • Exclusive titles + Storytel Originals
  • 7 days free trial, then €9.99/month
  • Easy to cancel anytime
Subscribe Now
Details page - Device banner - 894x1036

De laatste dag: De laatste dag van Pim Fortuyn

1 Ratings

4

Language
Dutch
Format
Category

True Crime

Op 6 mei 2002 werd Pim Fortuyn in Hilversum vermoord door Volkert van der G. Dit is het verhaal van die dag, zoals alle direct betrokkenen het toen hebben beleefd.

Op 6 mei 2002 werd Pim Fortuyn op de parkeerplaats van het Mediapark in Hilversum vermoord door Volkert van der G. Fortuyn was die middag te gast geweest in het radioprogramma van Ruud de Wild. De toen twintigjarige Filemon Wesselink had nog een interview afgenomen met de politicus vlak voordat hij het gebouw verliet. Paul van der Lugt, Ruud de Wild en zijn producer Merel van Dijk waren erbij toen er plotseling schoten klonken en Fortuyn in elkaar zakte. Claudia de Breij en Herman van der Zandt zagen Fortuyn op het parkeerterrein liggen. Hans Smolders, de chauffeur van Fortuyn, bedacht zich geen moment en rende achter de schutter aan.

In dit boek beschrijft Paul van der Lugt van minuut tot minuut hoe deze en andere betrokkenen de noodlottige dag hebben beleefd. De laatste dag is een indringende en huiveringwekkende reconstructie.

'Indrukwekkend. Rauw en droevig stemmend vakwerk.' - Haarlems Dagblad

© 2022 Alfabet uitgevers (Ebook): 9789021341699

Release date

Ebook: April 26, 2022

Others also enjoyed ...

This is why you’ll love Storytel

  • Listen and read without limits

  • 800 000+ stories in 40 languages

  • Kids Mode (child-safe environment)

  • Cancel anytime

Unlimited stories, anytime

Unlimited

Listen and read as much as you want

9.99 € /month
  • 1 account

  • Unlimited Access

  • Offline Mode

  • Kids Mode

  • Cancel anytime

Try now