Listen and read

Step into an infinite world of stories

  • Read and listen as much as you want
  • Over 1 million titles
  • Exclusive titles + Storytel Originals
  • 7 days free trial, then €9.99/month
  • Easy to cancel anytime
Subscribe Now
Details page - Device banner - 894x1036

De terugkomst van doctor Dolittle

4 Ratings

4.8

Series

1 of 60

Language
Dutch
Format
Category

Children

In deel negen van de serie pakken we het verhaal van de met dieren pratende dokter weer op waar het is opgehouden aan het eind van Doctor Dolittle op de maan. Terwijl dokter Dolittle nog op de maan zit, wachten zijn vrienden op aarde in spanning af of hij veilig terug zal keren. Ze zijn razend benieuwd naar alle spannende verhalen die hij te vertellen heeft.

Maar dokter Dolittle wil van die verhalen graag een boek maken, en hij komt maar niet aan schrijven toe. Ten einde raad probeert hij zichzelf op te laten sluiten in de gevangenis, zodat hij eindelijk rustig kan werken.

Hugh Lofting (1886-1947) was een Britse schrijver die vooral bekend werd met de kinderboekenreeks over dokter John Dolittle, die met dieren kan praten. De reeks ontstond in de brieven die hij als frontsoldaat naar zijn kinderen stuurde om hen af te leiden van de verschrikkingen van de oorlog. Naast de Dolittle-reeks schreef Lofting diverse prentenboeken en poëziebundels voor kinderen. Hij schreef maar één werk voor volwassenen: een gedicht over de zinloosheid van oorlog.

© 2019 SAGA Egmont (Ebook): 9788726128680

Translators: Gerardina Wilhelmina Elberts

Release date

Ebook: January 7, 2019

Others also enjoyed ...

This is why you’ll love Storytel

  • Listen and read without limits

  • 800 000+ stories in 40 languages

  • Kids Mode (child-safe environment)

  • Cancel anytime

Unlimited stories, anytime

Unlimited

Listen and read as much as you want

9.99 € /month
  • 1 account

  • Unlimited Access

  • Offline Mode

  • Kids Mode

  • Cancel anytime

Try now