Step into an infinite world of stories
In Rozeknop keren we weer terug naar het weesmeisje Rosa, dat ook de hoofdrol speelde in Een nichtje met zeven neven. In dat boek lazen we hoe Rosa na het overlijden van haar ouders intrekt bij haar oom en tante, die al zeven kinderen hebben: alleen maar jongens.
In dit tweede deel is Rosa al wat ouder, en begint ze wat meer de wereld in te trekken. Ze leert de leuke en minder leuke kanten van het leven als een ontluikende volwassene kennen, compleet met allerlei verwikkelingen op liefdesgebied.
Louisa May Alcott (1832-1888) schreef ook voor volwassenen, maar had vooral veel succes als schrijfster van kinderboeken. Haar bekendste werk is Little Women, een autobiografische roman die nog twee vervolgboeken kreeg, en talloze malen bewerkt is tot toneelstukken en films. Alcott was ook politiek zeer actief en maakte zich onder andere sterk voor vrouwenrechten en afschaffing van de slavernij.
© 2019 SAGA Egmont (Ebook): 9788726119251
Release date
Ebook: July 30, 2019
Tags
Listen and read without limits
800 000+ stories in 40 languages
Kids Mode (child-safe environment)
Cancel anytime
Listen and read as much as you want
1 account
Unlimited Access
Offline Mode
Kids Mode
Cancel anytime
English
International