Step into an infinite world of stories
Wat is het beste voor onze kinderen? Dat is de vraag waar haar leven om draait. Gelukkig heeft het overheidsorgaan SALOMON alle antwoorden op die vraag. Zij werkt daar dan ook vol trots aan een nog rechtvaardiger samenleving. Wat het beste is voor haar dochtertje Juno is iets minder duidelijk. Dat haar ex-man steeds meer eisen begint te stellen, maakt het vraagstuk niet makkelijker. Dan ziet ze een mogelijkheid om een oplossing te forceren. Al brengt die risico's met zich mee, vanuit haar positie kan niemand haar iets maken. Of toch wel?
Jacqueline Zirkzee groeide op in schrijversdorp Oegstgeest. Na haar studie geschiedenis in Leiden reisde ze als journalist de wereld rond en maakte naam met historische romans. Haar nieuwste roman, SALOMON, speelt zich af in de nabije toekomst.
'Knap gedoseerde mengeling van feiten en fictie intrigeert én overtuigt.' - Trouw over Mykene 'Sfeervol boek.' - NRC over Het Heksenhuis 'Een mooie historische roman.' - De Telegraaf over Reimer
© 2024 LuisterEffect (Audiobook): 9789464936018
Release date
Audiobook: October 25, 2024
Listen and read without limits
800 000+ stories in 40 languages
Kids Mode (child-safe environment)
Cancel anytime
Listen and read as much as you want
1 account
Unlimited Access
Offline Mode
Kids Mode
Cancel anytime
English
International