Step into an infinite world of stories
3.8
1 of 28
Crime & Suspense
Podczas pobytu w teatrze Maria przygląda się nieznajomej kobiecie. Zwraca uwagę na noszony przez nią naszyjnik. Ozdoba wygląda tak samo jak ta, która należała do tajemniczej, zaginionej przed wieloma laty, krewnej Marii. Kobieta śledzi posiadaczkę naszyjnika i towarzyszącego jej mężczyznę. Wchodzi za nimi do budynku, gdzie zostaje zaatakowana. Opowiadanie zostało opublikowane w antologii, która stanowi pokłosie konkursu „Złoczyńcy w uzdrowisku" zorganizowanego z inicjatywy Biura Kultury i Promocji Powiatu Otwockiego w 2016 roku.
Seria skupia opowiadania kryminalne, których fabuła toczy się na terenie powiatu otwockiego. Różnorodne teksty łączy nie tylko miejsce akcji, ale również profesjonalnie prowadzona narracja.
Małgorzata Micherda – autorka tekstów prozatorskich i poetyckich, w tym opowiadania kryminalnego zamieszczonego w tomie „Złoczyńcy w uzdrowisku ". Zebrane teksty są pokłosiem konkursu organizowanego przez Powiat Otwocki w 2016 roku.
© 2020 SAGA Egmont (Audiobook): 9788726548105
Release date
Audiobook: September 28, 2020
Listen and read without limits
800 000+ stories in 40 languages
Kids Mode (child-safe environment)
Cancel anytime
Listen and read as much as you want
1 account
Unlimited Access
Offline Mode
Kids Mode
Cancel anytime
English
International