Tritt ein in eine Welt voller Geschichten
'Bidden en binden' van journalist Riekelt Pasterkamp volgt Gert-Jan Segers als politiek leider van de ChristenUnie, de kleinste regeringspartij in het kabinet-Rutte III.
Wat drijft Gert-Jan Segers en zijn fractie? Bidden en binden volgt de politiek leider van de ChristenUnie, de kleinste regeringspartij in het kabinet-Rutte III. Het geeft inzicht in het politieke spel voor en achter de schermen, zeker wanneer er verkiezingen in aantocht zijn en de spanningen in de coalitie oplopen.
Een journalistieke blik achter de schermen van de dagelijkse hectiek op het Binnenhof, die eindigt met de val van het kabinet. Dat dit politieke portret werd geschoten in coronatijd geeft het boek een bijzondere kleur. Het boek wordt gecompleteerd met interviews met zeven belangrijke vrouwen uit de politieke en sociale omgeving van Segers.
© 2021 KokBoekencentrum Non-Fictie (E-Book): 9789043534949
Erscheinungsdatum
E-Book: 2. Februar 2021
Tags
Über 600.000 Titel
Lade Titel herunter mit dem Offline Modus
Exklusive Titel und Storytel Originals
Sicher für Kinder (Kindermodus)
Einfach jederzeit kündbar
Für alle, die unbegrenzt hören und lesen möchten.
1 Konto
Unbegrenzter Zugriff
Jederzeit kündbar
Wechsel zu Basic jederzeit möglich
Für alle, die gelegentlich hören und lesen.
1 Konto
20 Stunden/pro Monat
Jederzeit kündbar
Abo-Upgrade jederzeit möglich
Deutsch
Deutschland