Tritt ein in eine Welt voller Geschichten
Deel 7 van de Cato Isaksen-reeks
Als je zijn gefluit hoort is het einde nabij…
Britt Else Buberg krijgt de schrik van haar leven als ze in de gang van haar flatgebouw iemand een kinderliedje hoort fluiten. Ze kent dat melodietje van lang geleden, uit een tijd waar ze nooit meer aan wil denken. Een paar dagen later hoort ze het gefluit opnieuw. Kort daarna wordt ze dood op straat gevonden; ze is van haar balkon gegooid.
Op een camping in Son, een stuk buiten Oslo, hoort Lilly Rudeck af en toe gefluit ’s nachts. Ze heeft ook het gevoel dat ze in de gaten wordt gehouden. Ze is bang, maar weet niet goed wat ze moet doen.
Hoofdinspecteur Cato Isaksen en zijn collega Marian Dahle buigen zich over de moord op Britt. Een van de verdachten is de huismeester van het gebouw, maar die zegt dat hij op een camping in Son was.
Dezelfde camping die wordt beheerd door een van Britts buren. Naarmate het onderzoek vordert komen er steeds meer nieuwe, verwarrende feiten aan het licht, die samen een angstaanjagend geheel vormen.
‘Bloedstollend tot en met de laatste pagina.’ – Libelle
‘Prachtige thrillers.’ – Standaard der Letteren
© 2023 Volt (Hörbuch): 9789021486246
© 2023 Volt (E-Book): 9789021487236
Übersetzer: Carla Joustra
Erscheinungsdatum
Hörbuch: 29. November 2023
E-Book: 31. Mai 2023
Über 600.000 Titel
Lade Titel herunter mit dem Offline Modus
Exklusive Titel und Storytel Originals
Sicher für Kinder (Kindermodus)
Einfach jederzeit kündbar
Unbegrenzte Geschichten, die dir helfen, innezuhalten und dich zu inspirieren.
1 Konto
Unbegrenzter Zugriff
Jederzeit kündbar
Wechsel zu Basic jederzeit möglich
Für alle, die gelegentlich hören und lesen.
1 Konto
20 Stunden/pro Monat
Jederzeit kündbar
Abo-Upgrade jederzeit möglich
Deutsch
Deutschland