Tritt ein in eine Welt voller Geschichten
Romane
Roman over de laatste dagen van Rover van Sloten. Een verhaal over doodsangst, levensdrift, verstilling en openbaarheid.
Je hoort dit, je leest dit, toch zul je me vergeten.
Rover van Slooten is ongeneeslijk ziek en spreekt met zijn huisarts datum en tijd van zijn dood af. Op zijn sterfbed denkt hij na over zijn leven en naderende einde. Intussen verdringen zich steeds meer 'sterfbedtoeristen' voor zijn raam, en tonen ook de media belangstelling. Het heeft te maken met zijn beroemde stiefdochter Sarah, van wie hij hoopt dat ze hem nog zal bezoeken. Zijn vriend Damian wil hem helpen, maar het is niet duidelijk wat zijn motieven zijn. De stiefvader is een roman over doodsangst en levensdrift, verstilling en openbaarheid.
* Henry Sepers (Den Haag, 1955) publiceerde zes romans, waaronder De zondaars (2005) en Bedachte stad (1997). Toen bij De Arbeiderspers in 2009 zijn poëziebundel Baaierd verscheen, toonde Sepers zich ook een dichter van formaat. De tweede bundel Spreekt de troubadour werd genomineerd voor de J. C. Bloem-poëzieprijs.
'(...) De zondaars is goed geschreven en intrigeert' Edith Koenders in De Volkskrant
'De lezer wordt in Bedachte stad meegezogen in een verhaal dat niet alleen van Nederland naar Afrika leidt, maar ook een aangrijpende analyse maakt van een gestoorde vader-dochterrelatie.' Jos Gerits in De Morgen
© 2023 Magonia (E-Book): 9789492241566
Erscheinungsdatum
E-Book: 10. Juni 2023
Über 600.000 Titel
Lade Titel herunter mit dem Offline Modus
Exklusive Titel und Storytel Originals
Sicher für Kinder (Kindermodus)
Einfach jederzeit kündbar
Für alle, die unbegrenzt hören und lesen möchten.
1 Konto
Unbegrenzter Zugriff
Jederzeit kündbar
Wechsel zu Basic jederzeit möglich
Für alle, die gelegentlich hören und lesen.
1 Konto
20 Stunden/pro Monat
Jederzeit kündbar
Abo-Upgrade jederzeit möglich
Deutsch
Deutschland