Mehr Sonne, mehr Storys: 2 Monate für 2 €!

Hör so viel du willst – ohne Stundenlimit

Tauche ein in eine Welt mit über 600.000 Hörbüchern und E-Books – 2 Monate ohne Stundenbegrenzung für nur 1 € pro Monat. Ohne Bindung, jederzeit kündbar.

Jetzt Angebot aktivieren

Hören und Lesen

Tritt ein in eine Welt voller Geschichten

  • Mehr als 600.000 Hörbücher und E-Book
  • Jederzeit kündbar
  • Exklusive Titel und Originals
  • komfortabler Kinder-Modus
Abonniere jetzt
se-device-image-1200x1200
Cover for De vierde seconde
613 Bewertung

4.4

Serie

4 von 18

Dauer
8 Std 17 Min
Sprache
Holländisch
Format
Kategorie

Krimis

Inspecteur Lindsay Boxer is in ‘De vierde seconde’ vastberadener dan ooit. En dat terwijl er een zenuwslopende rechtszaak tegen haar loopt na een schietpartij die een tiener fataal werd. Ze zoekt de rust op in het huis van haar zus aan de rustige kust van San Francisco. Tijd om uit te rusten wordt haar niet gegund, want het badplaatsje wordt opgeschrikt door meerdere brute moorden. Ook al is ze op non-actief gesteld, Lindsay zou Lindsay niet zijn als zij niet samen met haar vriendinnen op onderzoek uit zou gaan! Kan ze zich op een nieuwe moordzaak storten, terwijl ze zelf verdachte in een zaak is? Laat je meeslepen door Pattersons vierde deel in de ‘Women’s Murder Club’-reeks over vriendschap, romantiek en misdaad.

James Patterson (1947) is een wereldberoemde Amerikaanse auteur en filantroop, die tot 1996 eveneens werkzaam was als reclamemaker. Sinds 1976 heeft hij meer dan tweehonderd boeken gepubliceerd, waarvan er in totaal meer dan 300 miljoen exemplaren zijn verkocht. 76 titels stonden op nummer één op de bestsellerlijst van de New York Times, waaronder President vermist, dat hij samen met Bill Clinton schreef. Deze cijfers maken hem een van de meest succesvolle en best verkopende auteurs ooit. Patterson is het meesterbrein achter de Alex Cross en Women’s Murder Club thrillerreeksen, die beide zijn verfilmd. Daarnaast heeft hij meerdere romans en kinderboeken op zijn naam staan.

Zowel voor zijn schrijven als voor zijn liefdadigheidswerk heeft hij verscheidene prijzen gewonnen en onderscheidingen gekregen, waaronder de Edgar Award van de Mystery Writers of America en de Literarian Award van de National Book Foundation.

© 2021 Saga Egmont (Hörbuch): 9788726622218
© 2021 Saga Egmont (E-Book): 9788726914399

Übersetzer:innen: Ineke van den Elskamp

Erscheinungsdatum

Hörbuch: 8. Februar 2021
E-Book: 8. Februar 2021

Wähle dein Abo-Modell

  • Über 600.000 Titel

  • Lade Titel herunter mit dem Offline Modus

  • Exklusive Titel und Storytel Originals

  • Sicher für Kinder (Kindermodus)

  • Einfach jederzeit kündbar

Basic

Für alle, die gelegentlich hören und lesen.

8.90 € /Monat

  • Jederzeit kündbar

  • Abo-Upgrade jederzeit möglich

Angebot jetzt aktivieren
Am beliebtesten!

Unlimited

Für alle, die unbegrenzt hören und lesen möchten.

18.90 € /Monat

  • Jederzeit kündbar

  • Wechsel zu Basic jederzeit möglich

Angebot jetzt aktivieren

Anderen gefällt...