Hören und Lesen

Tritt ein in eine Welt voller Geschichten

  • Mehr als 600.000 Hörbücher und E-Book
  • Jederzeit kündbar
  • Exklusive Titel und Originals
  • komfortabler Kinder-Modus
Abonniere jetzt
se-device-image-1200x1200

De waarheid over het liegen

21 Bewertungen

4

Dauer
3h 59m
Sprache
Niederländisch
Format
Kategorie

Kurzgeschichten

Tien prachtige literaire verhalen van bestsellerauteur Benedict Wells

Het gaat om alles of niets in De waarheid over het liegen. Twee mannen spelen tafeltennis alsof hun leven ervan afhangt. Als ze wordt gekust door haar muze moet een schrijfster met een writer’s block kiezen tussen haar kunst en de liefde. Een scenarioschrijver wordt terug in de tijd gekatapulteerd, naar het Hollywood van de jaren ‘70, om het beroemdste filmidee van de 20e eeuw te stelen. Het passeren van de magische kilometerstand van 100.000 in een oldtimer doet de verhouding verschuiven tussen een vader en zoon met gedeeld verdriet. Een succesvolle manager onderneemt een tocht naar een bergtop – wanneer hij terugkeert naar zijn vakantiehuis, is zijn leven veranderd. Een ongepubliceerd fragment uit Het einde van de eenzaamheid werpt licht op een donkere familiegeschiedenis.

In deze tien heel verschillende verhalen vloeien leugens, dromen en waarheid in elkaar over. De waarheid over het liegen is een soms ontroerende, soms geestige en altijd verrassende proeve van bekwaamheid van een virtuoos verteller.

In de pers

‘Wells weet grote thema’s te bezielen, op een persoonlijke manier, op maat van het specifieke personage en op maat van de lezer. Zijn roman raakt de lezer voluit.’ Vrij Nederland over Het einde van de eenzaamheid

‘Weer een geweldig boek. Deze man kan schrijven!’ Ton Vrakking, boekhandel Veenendaal, Amersfoort over Hard land

‘Een boek van Wells is altijd lekker om te lezen. Benedict Wells weet het verloren gevoel van een jonge jongen in Berlijn goed te vangen.’ de Volkskrant over Dromer

© 2023 J.M. Meulenhoff (Hörbuch): 9789052866161
© 2024 J.M. Meulenhoff (E-Book): 9789402320183

Übersetzer: Gerda Baardman

Erscheinungsdatum

Hörbuch: 8. Dezember 2023
E-Book: 1. März 2024

Tags

    Anderen gefällt...

    Wähle dein Abo-Modell

    • Über 600.000 Titel

    • Lade Titel herunter mit dem Offline Modus

    • Exklusive Titel und Storytel Originals

    • Sicher für Kinder (Kindermodus)

    • Einfach jederzeit kündbar

    Am beliebtesten!

    Unlimited

    Für alle, die unbegrenzt hören und lesen möchten.

    18.90 € /Monat
    7 Tage kostenlos
    • 1 Konto

    • Unbegrenzter Zugriff

    • Jederzeit kündbar

    • Wechsel zu Basic jederzeit möglich

    Jetzt ausprobieren

    Basic

    Für alle, die gelegentlich hören und lesen.

    7.90 € /Monat
    7 Tage kostenlos
    • 1 Konto

    • 20 Stunden/pro Monat

    • Jederzeit kündbar

    • Abo-Upgrade jederzeit möglich

    Jetzt ausprobieren