Dein Sommer. Deine Wahl.

90 Tage kostenlos oder 6 Monate zum halben Preis?

Teste Storytel Basic 90 Tage kostenlos (bis zu 20 Std./Monat) oder sichere dir 6 Monate Unlimited mit 50% Rabatt. Über 600.000 Hörbücher warten auf dich. Keine Mindestlaufzeit, jederzeit kündbar.

Jetzt Angebot wählen

L van leugens

27 Bewertung

4.2

Serie

12 von 15

Dauer
10 Std 34 Min
Sprache
Holländisch
Format
Kategorie

Krimis

Wat begint met een vriendendienst voor haar huisbaas, loopt al gauw uit tot een van de gevaarlijkste avonturen in de carrière van speurder Kinsey Millhone. De familie van een overleden oorlogsveteraan uit de Tweede Wereldoorlog vindt geen enkel spoor van zijn militaire documenten. Door een reeks aan verdachte toevalligheden rondom veteraan Lee raakt Kinsey op het spoor van een oude vriend, Ray Rawson. Hoewel hij plotseling slachtoffer wordt van geweld, vertrouwt Kinsey hem niet. Maar wanneer ze tijdens haar zoektocht het hele land doorkruist, stuit ze op een nieuwe verdachte, namelijk een angstaanjagende psychopaat. Alsof ze nog niet genoeg problemen aan haar hoofd heeft, komt ze ook nog eens angstvallig dicht bij de bodem van haar bankrekening. Kinsey’s vindingrijkheid wordt maximaal op de proef gesteld. Is ze haar vijanden te snel af?

‘L van leugens' is het twaalfde boek in de populaire Alfabetreeks van New York Times-bestsellerauteur Sue Grafton, met de eigenwijze Kinsey Millhone in de hoofdrol.

Sue Grafton (1940 - 2017) was een beroemde Amerikaanse detectiveschrijfster. Haar populaire Alfabetreeks, die in 1982 begon met ‘A van alibi’, werd wereldwijd een hit. Het was ten tijde van de eerste publicatie bijzonder dat een vrouwelijke detective de hoofdrol had. In de reeks volgt Graftons miljoenenpubliek privédetective Kinsey Millhone die moordzaken probeert op te lossen. Vlak voor haar overlijden in 2017 kwam de laatste misdaadroman in de reeks uit: ‘Y staat voor...’, waarmee Graftons moordalfabet eindigt met de letter Y. De New York Times-bestsellerauteur heeft het hoofdpersonage Kinsey op haar eigen alter ego gebaseerd, een versie van zichzelf als ze niet jong was getrouwd en geen kinderen had gehad. Haar boeken zijn in 29 landen uitgegeven. Bovendien won de schrijfster, naast vele andere prijzen, de Anthony Best Novel Award maar liefst drie keer.

© 2023 Saga Egmont (Hörbuch): 9788726879193
© 2021 Saga Egmont (E-Book): 9788726879131

Übersetzer:innen: Wim Holleman

Erscheinungsdatum

Hörbuch: 20. Juni 2023
E-Book: 26. November 2021

Wähle dein Abo-Modell

  • Über 600.000 Titel

  • Lade Titel herunter mit dem Offline Modus

  • Exklusive Titel und Storytel Originals

  • Sicher für Kinder (Kindermodus)

  • Einfach jederzeit kündbar

Am beliebtesten!

Unlimited

Für alle, die unbegrenzt hören und lesen möchten.

18.90 € /Monat

  • 1 Konto

  • Ohne Stundenlimit

  • Jederzeit kündbar

  • Wechsel zu Basic jederzeit möglich

Angebot jetzt aktivieren

Basic

Für alle, die gelegentlich hören und lesen.

8.90 € /Monat

  • 1 Konto

  • 20 Stunden/pro Monat

  • Jederzeit kündbar

  • Abo-Upgrade jederzeit möglich

Angebot jetzt aktivieren

Anderen gefällt...