Tritt ein in eine Welt voller Geschichten
5
Kurzgeschichten
Johan Cruyff, Willem van Hanegem, Dennis Bergkamp en Ruud van Nistelrooy. Het WK van 1998, met Kluivert, Davids en Stam. Of het legendarische WK met Robin van Persie en Rafael van der Vaart. Met Arjen Robben. We juichten, we gilden, en we sprongen massaal de grachten in. En nu? Er mogen meer landen naar het WK dan ooit. Bijna iedereen mag meedoen. Bíjna, ja. Wat ging er mis? Om Don Leo Beenhakker te citeren: ‘Haben Sie eine Stunde?’
Gelukkig is er altijd nog Team Edgar, hét voetbalteam dat op alle toernooien present is – of het zich nou kwalificeert of niet. Er zijn immers altijd weer nieuwe antihelden te bezingen. Team Edgar gaat waar geen enkele voetbalschrijver ooit ging. Met verhalen over de fopwinkel van Mario Been. Over Rafaël van der Vaart die er ’s nachts uit moet om te poepen. Over Aad de Mos bij de AA. Dit is niet Beenhakkers verhuisdoos 13, dit is verhuisdoos 13 in het kwadraat.
Mindere goden is een bundel vol genadeloos literair voetbalproza die jou, als voetballiefhebber, met een glimlach door het oranjeloze WK helpt. Want lachen als een boer met kiespijn is altijd nog beter dan met een bord lauwe bami en een jankend kind op schoot naar Iran Egypte kijken. Maar da’s logisch.
© 2018 Nijgh & van Ditmar (E-Book): 9789038805511
Erscheinungsdatum
E-Book: 12. Juni 2018
Über 600.000 Titel
Lade Titel herunter mit dem Offline Modus
Exklusive Titel und Storytel Originals
Sicher für Kinder (Kindermodus)
Einfach jederzeit kündbar
Für alle, die unbegrenzt hören und lesen möchten.
1 Konto
Unbegrenzter Zugriff
Jederzeit kündbar
Wechsel zu Basic jederzeit möglich
Für alle, die gelegentlich hören und lesen.
1 Konto
20 Stunden/pro Monat
Jederzeit kündbar
Abo-Upgrade jederzeit möglich
Deutsch
Deutschland