Hören und Lesen

Tritt ein in eine Welt voller Geschichten

  • Mehr als 600.000 Hörbücher und E-Book
  • Jederzeit kündbar
  • Exklusive Titel und Originals
  • komfortabler Kinder-Modus
Abonniere jetzt
se-device-image-1200x1200

Stiletto Libretto

7 Bewertungen

4

Serie

2 of 9

Dauer
10h 12m
Sprache
Niederländisch
Format
Kategorie

Krimis

Echt waar, Jimmy Hendricks is niet Jimi Hendrix. Hi is zelfs geen gitarist, maar een kleine crimineel. Als hij uit de California State Prison ontslagen wordt, neem hij nog snel een souvenirtje mee: een USB-stick van zijn celgenoot. Hij vindt er een autobiografie op en slaagt erin het boek als zijn eigen tekst te laten uitgeven. Jimmy krijgt succes, maar de mensen die in het boek worden genoemd willen weten wie die onbekende ghostwriter is die hun geheimen op straat gooit. De jacht op Jimmy Hendricks is open. Bavo Dhooge is altijd een thrillerschrijver met een groot gevoel voor humor geweest, maar in "Stiletto Libretto" wint de satire het van de spanning. Het boek is een hilarisch satire van het schrijverswereldje, met wat geharde criminelen erdoorheen gemengd voor de broodnodige spanning. Een buitenbeetje in het oeuvre van Dhooge, dat in 2011 werd verkozen tot een van de 5 beste Vlaamse thrillers van het eerste decennium van de 21ste eeuw.

Los Angeles is een serie van spannende titels die zich afspelen in, waar anders, de City of Angels. Humor wordt op een kunstige manier gecombineerd met misdaad, geweld, affaires en moord. De boeken in de serie verrassen elke keer weer met verschillende eigenaardige hoofdpersonen, en de vindingrijke karakters maken van het geheel een bruisende en bloedstollende belevenis.

Bavo Dhooge is een veelgeprezen Vlaamse auteur die thrillers, science fiction, horror-, en ook kinderboeken schrijft. Hij studeerde Grieks en Latijn aan het Sint-Lievenscollege en Film & Televisie aan de Koninklijke Academie voor Schone Kunsten in Gent. Hij was werkzaam als copywriter-scenarist en als freelance redacteur en recensent, onder meer voor het bekende weekblad HUMO. Na zijn debuut in 2001 met 'Spaghetti' is hij bekend geworden als de 'S-Express' vanwege 100 titels die beginnen met de letter 'S'. In 2015 verscheen zijn Amerikaanse debuut, 'Styx', waarvan de filmrechten werden verkocht aan Eyeworks. In 2021 viert hij zijn 20-jarig jubileum als schrijver, met 12 exclusieve titels waarvan er elke nieuwe maand gedurende het jaar een uit zal komen.

© 2021 SAGA Egmont (Hörbuch): 9788726954234
© 2021 SAGA Egmont (E-Book): 9788726953282

Erscheinungsdatum

Hörbuch: 6. November 2021
E-Book: 6. November 2021

Tags

    Anderen gefällt...

    Wähle dein Abo-Modell

    • Über 600.000 Titel

    • Lade Titel herunter mit dem Offline Modus

    • Exklusive Titel und Storytel Originals

    • Sicher für Kinder (Kindermodus)

    • Einfach jederzeit kündbar

    Am beliebtesten!

    Unlimited

    Für alle, die unbegrenzt hören und lesen möchten.

    18.90 € /Monat
    7 Tage kostenlos
    • 1 Konto

    • Unbegrenzter Zugriff

    • Jederzeit kündbar

    • Wechsel zu Basic jederzeit möglich

    Jetzt ausprobieren

    Basic

    Für alle, die gelegentlich hören und lesen.

    7.90 € /Monat
    7 Tage kostenlos
    • 1 Konto

    • 20 Stunden/pro Monat

    • Jederzeit kündbar

    • Abo-Upgrade jederzeit möglich

    Jetzt ausprobieren