Tritt ein in eine Welt voller Geschichten
Een studente - een aap - hun strijd
De Nederlandse studente Nora krijgt de kans stage te lopen bij een palmoliebedrijf midden in het regenwoud van Borneo. Vol overgave stort ze zich op haar opdracht: een school oprichten voor de lokale Dayakbevolking. Maar de voormalige koppensnellers willen niets van haar behulpzaamheid weten. En daar hebben ze een reden voor.
In Verkapt neemt Janneke Bazelmans de lezer mee naar de binnenlanden van het hedendaagse Indonesisch Borneo waar de mystieke sfeer en de rauwe randen van de werkelijkheid naadloos in elkaar overgaan. Deze aangrijpende eco-thriller geeft scherp inzicht in de corrupte palmoliesector.
Over de auteur Janneke Bazelmans (1974) is milieujurist en auteur. Zij combineert een juridische adviespraktijk met onderzoek en publicaties. Voor de thriller Verkapt reisde zij door Indonesië en logeerde bij de Dayaks in West-Kalimantan (Indonesisch Borneo). Verkapt is haar debuut.
© 2020 Lind & Co (Hörbuch): 9789178613977
© 2020 Godijn Publishers (E-Book): 9789492115621
Erscheinungsdatum
Hörbuch: 29. Juni 2020
E-Book: 17. August 2020
Über 600.000 Titel
Lade Titel herunter mit dem Offline Modus
Exklusive Titel und Storytel Originals
Sicher für Kinder (Kindermodus)
Einfach jederzeit kündbar
Für alle, die unbegrenzt hören und lesen möchten.
1 Konto
Unbegrenzter Zugriff
Jederzeit kündbar
Wechsel zu Basic jederzeit möglich
Für alle, die gelegentlich hören und lesen.
1 Konto
20 Stunden/pro Monat
Jederzeit kündbar
Abo-Upgrade jederzeit möglich
Deutsch
Deutschland