Tritt ein in eine Welt voller Geschichten
'Niveau 2? Weet je dat wel zeker?' Als cabaretier Johan Goossens leraar Nederlands wordt op een ROC in Amsterdam kijken de andere docenten daar hem meewarig aan. 'Niveau 2? Ik zit al dertig jaar in het vak, maar niveau 2 dat kan ik niet,' zegt de een. 'Ach, maak hem niet zenuwachtig,' zegt een ander. 'Als je het maar niet persoonlijk opneemt. Neem het nooit persoonlijk op!'
Op weg naar de klas wordt Johan aangeschoten door nóg een leraar die een poging doet de nieuweling gerust te stellen: 'Je moet Hakim meteen apart zetten! En ga nooit met Sharysel in discussie, want dan ben je verloren. En als er iets is, dan bel je gewoon de beveiliging!' In Wie heeft er wel een boek bij zich? heeft Johan Goossens zijn ervaringen in de klas, waarover hij eerder schreef in zijn veelgelezen column in Het Parool, gebundeld. Het is een openhartig, geestig en ontroerend verslag van een jonge leraar die zich begeeft in het hart van de storm: voor de klas op een ROC in de Randstad.
Johan Goossens was winnaar van het Groninger Studenten Cabaret Festival in 2006, debuteerde daarna met zijn theatershow A-Boom! en trekt nu door het land met zijn show Leer mij de mensen kennen, waarin hij ook vertelt over zijn ervaringen als leraar op het ROC.
© 2014 Thomas Rap (E-Book): 9789400401297
Erscheinungsdatum
E-Book: 5. September 2014
Tags
Über 600.000 Titel
Lade Titel herunter mit dem Offline Modus
Exklusive Titel und Storytel Originals
Sicher für Kinder (Kindermodus)
Einfach jederzeit kündbar
Für alle, die unbegrenzt hören und lesen möchten.
1 Konto
Unbegrenzter Zugriff
Jederzeit kündbar
Wechsel zu Basic jederzeit möglich
Für alle, die gelegentlich hören und lesen.
1 Konto
20 Stunden/pro Monat
Jederzeit kündbar
Abo-Upgrade jederzeit möglich
Deutsch
Deutschland