خطوة إلى عالم لا حدود له من القصص
1 من 1
الأدب الكلاسيكي
Als Werner Backer aanspoelt op een onbewoond eiland in het meest verlaten deel van de Stille Zuidzee, lijkt het erop dat hij zijn dagen zal moeten slijten in eenzaamheid.
Hij is zijn vrouw en drie kinderen verloren in een schipbreuk en het is bijna onmogelijk om te blijven geloven in de mooie aspecten van het leven. Maar als na een krachtige storm er nog drie mensen - twee mannen en een vrouw - aanspoelen op het eiland, lijkt het lot hem eindelijk weer gunstig gezind te zijn. Of toch niet?
Heinz G. Konsalik (1921) studeerde theater- en krantenwetenschappen en literatuurgeschiedenis in Keulen en München. Toen de Tweede Wereldoorlog uitbrak, werd hij ingelijfd. Na zijn vrijlating uit Amerikaans krijgsgevangenschap, besloot hij de verschrikkingen van de oorlog op een indringende, realistische manier op papier te zetten voor de volgende generaties. In 1956 brak hij internationaal door met zijn roman 'Dokter van Stalingrad'. Het boek wordt nu beschouwd als een klassieker binnen de literatuur over de Tweede Wereldoorlog. Sindsdien schreef hij bestseller na besteller – in totaal 155 boeken, in heel verschillende genres. Op 2 oktober 1999 overleed hij aan een beroerte.
Tot op heden blijft Konsalik een van de meest gelezen Duitstalige schrijvers van de naoorlogse periode, met een oplage van zo’n 88 miljoen exemplaren van zijn boeken, die in 46 talen zijn vertaald.
© 2025 SAGA Egmont (كتاب إلكتروني): 9788728489147
ترجمة: Pieter Grashoff
تاريخ النشر
كتاب إلكتروني: ٧ نوفمبر ٢٠٢٥
أكثر من 200000 عنوان
وضع الأطفال (بيئة آمنة للأطفال)
تنزيل الكتب للوصول إليها دون الاتصال بالإنترنت
الإلغاء في أي وقت
قصص لكل المناسبات.
حساب واحد
حساب بلا حدود
1 حساب
استماع بلا حدود
إلغاء في أي وقت
قصص لكل المناسبات.
حساب واحد
حساب بلا حدود
1 حساب
استماع بلا حدود
إلغاء في أي وقت
قصص لكل المناسبات.
حساب واحد
حساب بلا حدود
1 حساب
استماع بلا حدود
إلغاء في أي وقت
عربي
مصر
