Entrez dans un monde infini d'histoires
King is al een halve eeuw de meesterverteller en schrijft in Duistere zaken over het lot, sterfelijkheid en geluk. In zijn korte verhalen buigt hij de realiteit naar zijn hand en creëert hij een werkelijkheid waar alles kan gebeuren. De verhalen zijn een genot om te lezen, even rijk in thematiek en meeslepend als zijn thrillers.
‘Twee getalenteerde rotzakken’ onderzoekt het lang verborgen geheim van twee gelijknamige heren en hoe zij aan hun vaardigheden kwamen. In ‘Danny Coughlins nare droom’ zet een korte en onverwachte psychische flits tientallen levens op zijn kop – dat van Danny het meest van allemaal. In ‘Ratelslangen’, een vervolg op Cujo, reist een rouwende weduwnaar naar Florida voor een dringend verzoek, maar krijgt in plaats daarvan een onverwachte erfenis – met een venijnig addertje onder het gras. In ‘De dromers’ reageert een zwijgzame Vietnamveteraan op een vacature en ontdekt dat sommige uithoeken van het universum het beste onontdekt kunnen blijven. En ‘De antwoordman’ stelt de vraag of voorspellingen een voor- of nadeel zijn en herinnert ons eraan dat een enorm tragisch leven nog steeds betekenisvol kan zijn.
Kings vermogen om te verrassen, verbazen en zowel angst als troost te brengen blijft onovertroffen. Elk van deze verhalen kent spanning, vreugde en mysterie – elk verhaal voelt iconisch. Jij houdt van duistere zaken? Stephen King ook.
In de pers
'King overweldigt met de heldere eenvoud van zijn taal.' ****VN Detective & Thrillergids
‘een fijne en fantasievolle collectie verhalen’ de Volkskrant
‘Kings korte verhalen zijn een rake demonstratie van zijn veelzijdigheid.’ Het Parool
‘King voert je mee naar de grenzen van de horror.’ Trouw
‘Veel beter krijg je het niet.’ De Telegraaf
© 2024 Boekerij (Livre audio): 9789052867281
Traducteurs: Annemarie Lodewijk
Date de publication
Livre audio : 15 août 2024
Mots-clés
Accès à la bibliothèque complète
Mode enfant
Annulez à tout moment
Pour accompagner vos loisirs
1 compte
15 heures/mois
Pour vos trajets quotidiens
1 compte
30 heures/mois
Pour écouter tous les jours
1 compte
45 heures/mois
Français
France