Masuki dunia cerita tanpa batas
Remaja & YA
‘Er moet iets zijn dat helpt, mama.’
Het begon zo onopvallend dat wij niet doorhadden dat het begonnen was. Mama stopte even met wandelen op straat. Het leek alsof ze genoot van het zonnetje of luisterde naar een vogeltje. Een paar seconden en dan stapte ze weer verder. Ook toen ze thuis op de tafel steunde om niet te vallen, dachten wij dat ze het gewoon fijn vond om de groeven in het hout te voelen. Ze kuchte af en toe, bleef halverwege de trap even staan om uit te blazen.
De mama van Seb en Bas vertelt dat alleen een drakenei haar nog kan redden. De twee jongens weten niet zo goed of ze bedoelt dat ze ongeneeslijk ziek is of dat ze werkelijk kan worden genezen door zo’n drakenei. De broers beslissen voor alle zekerheid om op zoek te gaan naar iets wat niet bestaat. En ze hebben exact één nacht de tijd om dat te vinden.
Dimitri Leue is theater-, plezier- en boekenmaker. Immer vol zin. Even Gelukkig (2006), Don Kyoto (2008), Gaande weg (2009), Het Lortchersyndroom (2016), Wij is niets (2022) en Manja of de zeven lagen der ziltheid (2022) zijn zijn gepubliceerde boeken voor volwassenen. Hij schreef ook vele boeken voor kinderen.
© 2024 Pelckmans (Ebook): 9789463107846
Tanggal rilis
Ebook: 16 April 2024
Tag
Lebih dari 900.000 judul
Mode Anak (lingkungan aman untuk anak)
Unduh buku untuk akses offline
Batalkan kapan saja
Bagi yang ingin mendengarkan dan membaca tanpa batas.
Rp39000 /bulan
Akses bulanan tanpa batas
Batalkan kapan saja
Judul dalam bahasa Inggris dan Indonesia
Bagi yang ingin mendengarkan dan membaca tanpa batas
Rp189000 /6 bulan
Akses bulanan tanpa batas
Batalkan kapan saja
Judul dalam bahasa Inggris dan Indonesia
Bagi yang hanya ingin mendengarkan dan membaca dalam bahasa lokal.
Rp19900 /bulan
Akses tidak terbatas
Batalkan kapan saja
Judul dalam bahasa Indonesia
Bagi yang hanya ingin mendengarkan dan membaca dalam bahasa lokal.
Rp89000 /6 bulan
Akses tidak terbatas
Batalkan kapan saja
Judul dalam bahasa Indonesia
Bahasa Indonesia
Indonesia
