Stígðu inn í heim af óteljandi sögum
4
Barnabækur
Klassieker Kleine Sofie en Lange Wapper van gouden duo Els Pelgrom en Thé Tjong-Khing weer verkrijgbaar
De met Gouden Griffel en Gouden Penseel bekroonde Kleine Sofie en Lange Wapper van Els Pelgrom en Thé Tjong-Khing is een schitterende jeugdroman over een jong meisje en de kracht van verbeelding. Dit boek, dat voor het eerst in 1984 verscheen, is nu weer verkrijgbaar, met de originele zwart-witillustraties van Thé Tjong-Khing.
Sofie is ziek en ligt veel in bed. Ze wil graag weten hoe het leven buiten haar slaapkamer eruitziet. Haar kat Terror bedenkt daarom het toneelstuk Wat Er In Het Leven Te Koop Is, dat ze opvoeren op het kleine toneeltje in haar kamer. Met haar poppen – de van het leven genietende Arabella, de met zichzelf ingenomen luie Bertje en de vrolijke flierefluiter Lange Wapper – beleeft Sofie spannende, grappige en ontroerende gebeurtenissen en beseft ze hoe het leven had kunnen zijn, met al zijn hoogte- en dieptepunten.
‘Alles aan dit boek vind ik schitterend. Een boek over het leven en een beetje over de dood. En over de kracht van verbeelding.’ Manon Sikkel, schrijver en oud-Kinderboekenambassadeur
Els Pelgrom won drie keer de Gouden Griffel. Behalve voor Sofie en Lange Wapper kreeg ze ook goud voor De eikelvreters en De kinderen van het Achtste Woud. In 2022 verscheen haar nieuwste boek Het levende hoofd, met fullcolourillustraties van Sylvia Weve.
© 2023 Luitingh Sijthoff (Rafbók): 9789024597314
Útgáfudagur
Rafbók: 4 april 2023
Merki
Yfir 900.000 hljóð- og rafbækur
Yfir 400 titlar frá Storytel Original
Barnvænt viðmót með Kids Mode
Vistaðu bækurnar fyrir ferðalögin
Besti valkosturinn fyrir einn notanda
1 aðgangur
Ótakmörkuð hlustun
Yfir 900.000 hljóð- og rafbækur
Engin skuldbinding
Getur sagt upp hvenær sem er
Fyrir þau sem vilja deila sögum með fjölskyldu og vinum.
2-6 aðgangar
100 klst/mán fyrir hvern aðgang
Yfir 900.000 hljóð- og rafbækur
Engin skuldbinding
Getur sagt upp hvenær sem er
2 aðgangar
3990 kr /á mánuðiÍslenska
Ísland