
Preparati a un'estate di storie memorabili
Goditi l'estate e le storie che ami, gratis per 60 giorni. Vola con la fantasia e trasforma ogni momento in un viaggio straordinario. Attiva il piano Unlimited e porta con te oltre 400.000 audiolibri e podcast. Per i prossimi 2 è gratis, poi 9,99€/mese. Non hai nessun vincolo e puoi disdire quando vuoi: scommettiamo che sarà un'estate da sogno?
Attiva oraTokio, 1946. Een jaar na de capitulatie van Japan is 't Tokio Tribunaal in volle gang. De Nederlander Rem Brink is een van de rechters die een vonnis moeten vellen over de belangrijkste Japanse oorlogsmisdadigers. Ter afleiding van de machtsspelletjes en voortdurend wisselende allianties van zijn collega's probeert Brink het hem volstrekt vreemde en totaal verwoeste land te verkennen. Als Brink de Japanse sopraan Itchiko leert kennen, die tijdens de bombardementen op Japan haar ouders heeft verloren ontluikt er een tedere, geheime liefde die niet zonder gevaar is. Wanneer deze relatie is uitgekomen verliest Itchiko het protectoraat van haar westerse weldoenster. Haar beloftevolle toekomst ligt aan duigen en ze vertrekt zwanger naar haar geboortedorp in de bergen. Het is juist dat dorp waar vlak daarvoor in stilte gruwelijke oorlogsmisdaden hebben plaatsgevonden.
Kees van Beijnum sleept de lezer mee in de grote morele worstelingen van zijn personages. Hij stelt onnadrukkelijk maar stellig de vraag naar goed en kwaad, en naar de morele verantwoordelijkheid van het individu. De offers beschrijft een onbekend deel uit de wereldgeschiedenis en is een sensationele leeservaring, waarin Van Beijnum een gebied betreedt waar hij en zijn lezers nog niet eerder kwamen.
Kees van Beijnum is de auteur van zeer succesvolle romans als Dichter op de Zeedijk (1995), De ordening (1998) en De oesters van Nam Kee (2000, bekroond met de F. Bordewijk-prijs). Zijn meest recente romans zijn Het verboden pad, de bestseller Paradiso en Een soort familie. Die laatste roman werd genomineerd voor de AKO Literatuurprijs.
© 2014 De Bezige Bij Amsterdam (Ebook): 9789023488484
Data di uscita
Ebook: 2 ottobre 2014
Più di 400.000 titoli
Kids Mode (accesso sicuro per bambini)
Scarica e ascolta offline
Disdici quando vuoi
Ascolto illimitato. Dove vuoi, quando vuoi.
9.99 € /mese
1 account
Ascolto illimitato
Disdici quando vuoi
Paghi subito 89.99€/anno, l'equivalente di 7.49€/mese, per 1 anno di ascolto illimitato.
89.99 € /anno
1 account
Ascolto illimitato
Disdici quando vuoi
Risparmia con più account. Ognuno con le proprie storie.
14.99 € /mese
2 account
Ascolto illimitato
Disdici quando vuoi
Le tue prime storie, al prezzo più basso.
6.49 € /mese
1 account
10 ore/mese
Disdici quando vuoi