Entra in un mondo di storie, a metà prezzo
Storia
Ensor is een van onze grootste kunstenaars. Een vol jaar kunnen we alle facetten van zijn kunst ontdekken. Van het stilleven in Oostende tot de weelde van de maskers in het KMSKA.
Maar wat velen niet weten, is dat Ensor ook een groot schrijver was, een veelschrijver en een verzamelaar. Van de trotse postkaart die hij naar zijn moeder stuurde nadat hij voor het eerst een werk aan een museum verkocht, tot de lange brieven aan zijn beste vriendin Emma Lambotte. Zijn schrijven biedt ons een unieke inkijk in het hoofd en de gedachtegang van de meester. Zijn blik op het leven en visie op de samenleving van toen. De combinatie van goed geselecteerde brieven met treffende kunstwerken werpt een nieuwe, verdiepende blik op de ziel en het talent van de grootmeester.
Herwig Todts is senior curator en verantwoordelijk voor de Ensorverzameling van het Antwerpse Museum voor Schone Kunsten. Hij cureert dit najaar dan ook de grote Ensortentoonstelling in het kmska. Todts is doctor in de kunstgeschiedenis en oudheidkunde en publiceerde tal van kunstboeken, in het bijzonder over James Ensor.
© 2024 Pelckmans (Ebook): 9789463836975
Data di uscita
Ebook: 29 ottobre 2024
Tag
Più di 400.000 titoli
Kids Mode (accesso sicuro per bambini)
Scarica e ascolta offline
Disdici quando vuoi
Ascolto illimitato, a metà prezzo. Dove vuoi, quando vuoi.
9.99 € /mese
Disdici quando vuoi
Le tue prime storie, al prezzo più basso.
6.49 € /mese
Disdici quando vuoi
Paghi subito 89.99€/anno, l'equivalente di 7.49€/mese, per 1 anno di ascolto illimitato.
89.99 € /anno
Disdici quando vuoi
Risparmia con più account. Ognuno con le proprie storie.
14.99 € /mese
Disdici quando vuoi
Italiano
Italia
