Entra in un mondo di storie: prova Storytel gratis per 14 giorni
De zeventienjarige Sofia heeft de zorg voor haar zieke vader Harold op zich genomen. Samen wonen ze in een huis in Italië dat ze cynisch Hotel Sofia noemt. In oude foto-albums ontdekt ze dat haar vader in zijn studententijd drie vrienden had met wie hij lief en leed deelde. Haar vader heeft die vriendschap vreemd genoeg altijd verzwegen. Waarom heeft hij geen contact meer met zijn vrienden? Sofia weet een van hen te achterhalen, Rolf. Hij besluit naar Italië te reizen om na 28 jaar zijn oude vriend te bezoeken voordat hij sterft.
Ingenieus opgebouwd als een mozaïekvertelling gaat Hotel Sofia over de essentie van vriendschap en over de gevolgen van keuzes.
Na zijn studie Nederlands was Arthur Umbgrove (1964) een van de stichters van Comedytrain waarmee hij de Pall Mall Exportprijs won. Later maakte hij cabaretprogramma's en Nederlandstalige cd's. Van hem verschenen eerder de boeken Midden op de weg, zo hard mogelijk (genomineerd voor Anton Wachterprijs 2006, de Selexyz Debuutprijs 2007 én bekroond met de LiBra Debutantenprijs 2006) en De hartslag van de aarde.
© 2012 Querido (Ebook): 9789025439354
Data di uscita
Ebook: 10 aprile 2012
Tag
Più di 400.000 titoli
Kids Mode (accesso sicuro per bambini)
Scarica e ascolta offline
Disdici quando vuoi
Le tue prime storie, al prezzo più basso.
6.49 € /mese
Disdici quando vuoi
Ascolto illimitato. Dove vuoi, quando vuoi.
9.99 € /mese
Disdici quando vuoi
Paghi subito 89.99€/anno, l'equivalente di 7.49€/mese, per 1 anno di ascolto illimitato.
89.99 € /anno
Disdici quando vuoi
Risparmia con più account. Ognuno con le proprie storie.
14.99 € /mese
Disdici quando vuoi
Italiano
Italia
