격이 다른 오디오북 생활을 경험해보세요!
인물 탐구
In de zestiende eeuw explodeerde in heel Europa de belangstelling voor de plantenwereld. Mannen èn vrouwen trokken de natuur in op zoek naar fraaie en nog onbekende plantensoorten. Carolus Clusius was een van de spilfiguren in dit vroege onderzoek naar lokale flora. In zijn lange leven maakte hij vele reizen door bijna heel Europa en overal bestudeerde hij de plaatselijke soortenrijkdom. Daarnaast hadden ook exotische planten die Europa van overzee bereikten zijn belangstelling.
Planten op papier, gebaseerd op de bewaard gebleven correspondentie van Carolus Clusius, gaat over een levendige en sprankelende wereld waarin natuuronderzoekers, humanisten, adel en burgers hun enthousiasme deelden over bijzondere planten en de tuinen waarin ze deze kweekten. Dit alles tegen een achtergrond van een Europa dat verscheurd was door oorlog en godsdiensttwisten. Uitwisseling van zeldzame planten en bolgewassen, gedragscodes, briefverkeer en plantenvervoer, maar ook de turbulente uitgeefgeschiedenis van Clusius' werk en zijn werkbibliotheek komen uitgebreid aan bod.
In zijn brieven schreef Clusius over zijn uitgevers van de Officina Plantiniana, over het productieproces van de honderden houtsneden in zijn boeken en zijn mening over het drukwerk. Daarmee neemt het boek de lezer niet alleen mee in een dynamische wereld vol plantenpassie, maar ook in die van de vroegmoderne wereld van het boek.
© 2020 AUP Wetenschappelijk (전자책 ): 9789462496170
출시일
전자책 : 2020년 9월 5일
국내 유일 해리포터 시리즈 오디오북
5만권이상의 영어/한국어 오디오북
키즈 모드(어린이 안전 환경)
월정액 무제한 청취
언제든 취소 및 해지 가능
오프라인 액세스를 위한 도서 다운로드
친구 또는 가족과 함께 오디오북을 즐기고 싶은 분들을 위해
2-3 계정
무제한 청취
2-3 계정
무제한 청취
언제든 해지하실 수 있어요
2 개 계정
17900 원 /월한국어
대한민국