160 Reviews
4.01
Taal
Nederlands
Categorie
Misdaad
Lengte
7U 2M

Dwaalspoor: Deze zonnige camping is niet zo idyllisch als het lijkt

Auteur: Ellen de Vriend Voorlezer: Wietske Janssen Luisterboek

In de zomerthriller Dwaalspoor van Ellen De Vriend, bekend van o.a. Vermist en Geruisloos, gaat Fiona aan de slag als assistent-manager op een gezellige Franse familiecamping in Baskenland. Op de idyllische camping, mét een knappe collega, kan haar zomer niet meer stuk. Fiona voelt zich intens gelukkig, maar dat verandert snel: haar voorganger, George, blijkt spoorloos verdwenen. Fiona gaat op onderzoek uit, maar stuit op steeds meer geheimen en eindigt op een dwaalspoor. Dan probeert iemand haar verdacht te maken van moord. Vliegensvlug moet ze uitzoeken wat er aan de hand is, maar is er nog wel iemand die ze kan vertrouwen?

Dwaalspoor is een bloedhete zomerthriller, waarbij de koude rillingen gegarandeerd over je rug lopen. Perfect voor de lezers van Suzanne Vermeer, Linda van Rijn, Kiki van Dijk en Noortje Brink!

***** ‘Een prachtige thriller.’ – Hebban.nl

‘Dwaalspoor is een zinderende vrouwenthriller die de lezer ook regelmatig op een dwaalspoor zet.’ – Vrouwenthrillers

‘Dwaalspoor is een heerlijke zomerse thriller boordevol mysterie, suspense en liefde.’ – Thrillzone

© 2022 Xander Uitgevers B.V. (Luisterboek) ISBN: 9789401618403

Ontdek meer