4: En MEGET brun vært og overraskende gamle dyr

0 Recensioner
0
Episod
8 of 119
Längd
50min
Språk
Danska
Format
Kategori
Fakta

I dagens udgave af Fantino & Bonde har Christian fået vendt op og ned på hele sit verdensbillede, fordi han har læst en artikel om verdens ældste hund. Maria er begyndt at spise alger, for at blive mere brun - men hun har samtidig også fået sig en massiv spray-tan. Faktisk så massiv, at det tangerer til kulturel appropriation. Så har Danmarks førende "Lily Collins in Denmark"-podcast selvfølgelig nyt fra anonyme kilder - og så vender vi naturligvis også den royale 18-års fødselsdag på bagkant. Er anledningen ekstremt aktuel? Nej, men Maria mener, at det er Christians skyld, at der ikke landede en invitation hos hende... og det er det muligvis også.

Husk at du altid kan kontakte os på podcast@fantino-bonde.dk og finde os på Instagram: https://www.instagram.com/fantinoogbonde

Podcasten udkommer hver fredag og bliver bragt i samarbejde med Bauer Media. Podcasten er gratis, udkommer på de fleste podcast-platforme og indeholder reklamer.

Værter: Maria Fantino og Christian Bonde

Tak, fordi du lytter med!


Lyssna när som helst, var som helst

Kliv in i en oändlig värld av stories

  • 1 miljon stories
  • Hundratals nya stories varje vecka
  • Få tillgång till exklusivt innehåll
  • Avsluta när du vill
Starta erbjudandet
SE - Details page - Device banner - 894x1036

Andra podcasts som du kanske gillar...