50% RABATT I 4 MÅNADER Ta del av erbjudandet
13 Recensioner
3.31
Språk
Polska
Kategori
Spänningsromaner
Längd
4T 11min

Okruchy lęku

Författare: Annika Sjögren Uppläsare: Przemysław Bargiel Ljudbok och E-bok

Östen Jonzon powinien korzystać z zasłużonej emerytury. Okazuje się to jednak niemożliwe, ponieważ bohater skrywa kilka dobrze strzeżonych tajemnic. Pewnego dnia, podczas szczerej rozmowy ze sporo młodszą od siebie żoną – Bodil – mężczyzna wyjawia jeden ze swoich najgłębszych sekretów. Puszka Pandory zostaje otwarta. Na wieść, że Östen ma dorosłego syna, którego nigdy nie poznał, Bodil reaguje – przynajmniej w oczach męża – z nieracjonalną przesadą. Mimo to decyduje się on nawiązać kontakt z mającym już ponad trzydzieści lat synem Tobiasem.

Ponadto w okolicy wprowadzają się nowi sąsiedzi, którzy stanowią klucz do kolejnej tajemnicy Östena. Pętla wokół jego szyi zaczyna się niebezpiecznie zacieśniać.

„Okruchy lęku” to porywająca opowieść o ludzkich słabościach. Annika Sjögren zręcznie buduje atmosferę nieustającego napięcia i skutecznie wprawia czytelnika w stan przeszywającego niepokoju.

© 2022 Word Audio Publishing (Ljudbok) ISBN: 9788702373615 © 2022 Word Audio Publishing (E-bok) ISBN: 9788702373622 Originaltitel: Skärvor av fruktan Översättare: Ewa Wojciechowska

Andra gillade också ...