7 Recensioner
3.86
Serie
Del 6 av 12
Språk
Polska
Kategori
Unga vuxna
Längd
8T 26min

Plotkara 6: Tylko ciebie chcę

Författare: Cecily von Ziegesar Uppläsare: Zuzanna Puławska Ljudbok och E-bok

Bohaterowie otrzymują listy z uczelni, do których złożyli podania. Selena została przyjęta w każdej ze szkół, Blair tylko w jednej. Wymarzone miejsce w Yale wciąż pozostaje niewiadomą, gdyż dziewczyna znalazła się na liście rezerwowych. Nate nie mówi Blair, że został tam przyjęty. Nastolatka jest wściekła i rozgoryczona. Niechętnie wspiera matkę, która prosi ją o towarzystwo na zajęciach w szkole rodzenia.
Perypetie bogatej młodzieży z Nowego Jorku relacjonuje tajemnicza osoba o pseudonimie „Plotkara".

„Plotkara\\" to seria książek adresowanych do nastolatek. Akcja powieści rozgrywa się w Nowym Jorku. Seria obejmuje 2 prequele, 12 części poświęconych jej głównym bohaterom, a następnie 4 tomy o rodzinie Carlsów.

Cecily von Ziegesar - autorka powieści dla nastolatek, dużą popularność zdobyła za sprawą serii „Plotkara", w której niezidentyfikowana postać o pseudonimie „Plotkara" publikuje na swojej stronie internetowej informacje o bogatych nastolatkach z nowojorskiej dzielnicy Upper East Side. Seria rozpoczęła się w 2000 roku. Dwa lata później znalazła się na liście bestsellerów publikowanej przez „New York Times".

© 2020 SAGA Egmont (Ljudbok) ISBN: 9788726695533 © 2020 SAGA Egmont (E-bok) ISBN: 9788726535891 Översättare: Małgorzata Strzelec

Andra gillade också ...