3 Recensioner
4.33
Serie
Del 8 av 12
Språk
Polska
Kategori
Unga vuxna
Längd
9T 2min

Plotkara 8: Nie zatrzymasz mnie przy sobie

Författare: Cecily von Ziegesar Uppläsare: Zuzanna Puławska Ljudbok och E-bok

Blair mieszka u Vanessy, która spotyka się z Aaronem. Nate jest teraz partnerem Seleny, zdradził z nią Blair. Dziewczyna wie już, że może studiować w Yale. Obiecuje sobie, że nie wejdzie już w żaden związek, jednak niedługo potem spotyka młodego i przystojnego lorda.
Perypetie bogatej młodzieży z Nowego Jorku relacjonuje tajemnicza osoba o pseudonimie „Plotkara".

„Plotkara\\" to seria książek adresowanych do nastolatek. Akcja powieści rozgrywa się w Nowym Jorku. Seria obejmuje 2 prequele, 12 części poświęconych jej głównym bohaterom, a następnie 4 tomy o rodzinie Carlsów.

Cecily von Ziegesar – autorka powieści dla nastolatek, dużą popularność zdobyła za sprawą serii „Plotkara", w której niezidentyfikowana postać o pseudonimie „Plotkara" publikuje na swojej stronie internetowej informacje o bogatych nastolatkach z nowojorskiej dzielnicy Upper East Side. Seria rozpoczęła się w 2000 roku. Dwa lata później znalazła się na liście bestsellerów publikowanej przez „New York Times".

© 2020 SAGA Egmont (Ljudbok) ISBN: 9788726695557 © 2020 SAGA Egmont (E-bok) ISBN: 9788726535877 Översättare: Małgorzata Strzelec

Andra gillade också ...