2 Recensioner
5
Serie
Del 2 av 4
Språk
Polska
Kategori
Unga vuxna
Längd
8T 1min

Plotkara: Wejście Carlsów 2: Nigdy nie mów dość

Författare: Cecily von Ziegesar Uppläsare: Zuzanna Puławska Ljudbok och E-bok

Druga część serii "Plotkara: Wejście Carlsów".
Avery zyskuje akceptację w gronie bogatych rówieśniczek, czego nie może wybaczyć jej Jack, która uważa, że traci uznanie koleżanek. Owen wciąż rozmyśla o Kelsey i trudnych chwilach Rhysa. Baby nadal ma kłopoty w szkole. Grozi jej wydalenie, a warunkiem pozostania ma być praktyka dziennikarska w szkolnym magazynie.
Młodzieżowa książka o bardzo zamożnych nastolatkach, którzy potrafią czuć się zagubieni oraz nieszczęśliwi. Zaintrygowani flirtem i romansami poszukują jednak romantyzmu, a pod pozorami zblazowania skrywają tęsknotę za miłością.

„Plotkara" to seria książek adresowanych do nastolatek. Akcja powieści rozgrywa się w Nowym Jorku. Seria obejmuje 2 prequele, 12 części poświęconych jej głównym bohaterom, a następnie 4 tomy o rodzinie Carlsów.

Cecily von Ziegesar – autorka powieści dla nastolatek, dużą popularność zdobyła za sprawą serii „Plotkara", w której niezidentyfikowana postać o pseudonimie „Plotkara" publikuje na swojej stronie internetowej informacje o bogatych nastolatkach z nowojorskiej dzielnicy Upper East Side. Seria rozpoczęła się w 2000 roku. Dwa lata później znalazła się na liście bestsellerów publikowanej przez „New York Times".

© 2021 SAGA Egmont (Ljudbok) ISBN: 9788726695762 © 2020 SAGA Egmont (E-bok) ISBN: 9788726535815 Översättare: Karolina Post Paśko

Andra gillade också ...