216 Recensioner
4.05
Serie
Del 1 av 5
Språk
Polska
Kategori
Deckare
Längd
5T 48min

Sekcja M - Tom 1

Författare: Christina Larsson Uppläsare: Beata Olga Kowalska Ljudbok och E-bok

Niektórzy ludzie zasługują na karę, inni zasługują jedynie na śmierć

Nora Feller postanawia całkowicie zmienić swoje życie. Rezygnuje z pracy śledczej w szwedzkim Katrineholm, wyprowadza się z miasta i zaczyna wszystko od nowa. Może teraz uda jej się uciec od przeszłości.
Ku zaskoczeniu Nory zgłasza się do niej Sekcja M, jednostka policji powołana do wyjaśniania skomplikowanych spraw o zabójstwo. Mimo że przyjmują ją w swoje szeregi, członkowie sekcji nie są zadowoleni z jej obecności. Okazuje się, że nie może tutaj nikomu ufać.
Gdy w jednym z bastionów starej twierdzy w Varberg policja znajduje zwłoki dyrektora pracującego w Urzędzie Miasta i Gminy, na miejscu pojawia się Sekcja M. Wszyscy wiedzą, co maja robić, działają wręcz z chirurgiczną dokładnością. Nora ma inne metody pracy i zadaje wiele niewygodnych pytań. Czy pomoże jej to zjednać sobie kolegów i rozwiązać tę sprawę?
Sekcja M to nowa seria kryminałów szwedzkiej pisarki Christiny Larsson. Jej książki sprzedały się w blisko półmilionowym nakładzie i ukazały w Hiszpanii, Portugalii, Finlandii czy Rosji.

© 2021 Word Audio Publishing (Ljudbok) ISBN: 9789180340878 © 2022 Word Audio Publishing (E-bok) ISBN: 9789180340786 Originaltitel: Sektion M Översättare: Wojciech Łygaś

Upptäck mer av