Bij het verschijnen in 1991 kreeg De wetten van Connie Palmen overal juichende recensies en er vershenen paginagrote interviews. De verkoop wsa zo groot dat de schrijfster het Gouden Ezelsoor in ontvangst mocht nemen, de prijs voor het bestverkochte debuut van het jaar.
De wetten vertelt over Marie Deniet die in zeven jaar zeven mannen ontmoet: de astroloog, de epilepticus, de filosoof, de (ex-)priester, de fysicus, de kunstenaar en de psychiater. Zij begeert in hen vooral de wetenschap die haar in staat stelt de wereld te doorgronden.
De relatie van de hoofdpersoon tot deze mannen wordt zeer verrassend, helder en diepgaand beschreven. Onder de oppervlakte van deze vlot lezende roman schuilen veel universele vragen waarop soms mooie antwoorden gegeven worden en waarvan sommige even onbeantwoord als meestal in het leven blijven.
Voorgelezen door de auteur.
Inhoud
Hoofdstuk 1: De astroloog
Hoofdstuk 2: De epilepticus
Hoofdstuk 3: De filosoof
Hoofdstuk 4: De priester
Hoofdstuk 5: De fysicus
Hoofdstuk 6: De kunstenaar
Hoofdstuk 7: De psychiater
© 2009 De Bezige Bij (Sesli Kitap): 9789403101705
Yayın tarihi
Sesli Kitap: 6 Temmuz 2009
Kids mode
Çevrimdışı modu
İstediğin zaman iptal et
Her yerde erişim
Sınırsızca dinlemek ve okumak isteyenler için.
₺249.99 /ay
İstediğin zaman iptal et
Sınırsızca dinlemek ve okumak isteyenler için.
₺1499.99 /yıl
İstediğin zaman iptal et
Hikayeleri sevdikleri ile paylaşmak isteyenler için.
₺379.99 /ay
İstediğin zaman iptal et
Hikayeleri sevdikleri ile paylaşmak isteyenler için.
₺474.99 /ay
İstediğin zaman iptal et