Step into an infinite world of stories
4.7
Self-help & Personal development
Kim możesz się stać, uwalniając się od lęku? Autorka bestsellerów „New York Timesa” Gabrielle Bernstein wytycza ścieżkę do uleczenia traumy, oduczenia się lęku i przypomnienia sobie miłości.
Jak by to było codziennie budzić się bez niepokoju, spoglądać na swoją przeszłość z większą świadomością zamiast z żalem, czuć szczęście i spokój? Możesz tego dokonać, a Gabrielle Bernstein wskaże ci drogę.
Gabby jest uwielbianą przez czytelników nauczycielką duchową, mówczynią motywacyjną i katalizatorem głębokich przemian. W tej książce prezentuje najgłębsze ze swoich dotychczasowych przesłań: plan przekształcenia wszelkiego bólu z przeszłości w nową moc i wolność.
Dzięki tej książce:
Dowiesz się, dlaczego większość ludzi odtwarza wzorce, które ich unieszczęśliwiają, i co można z tym zrobić. Poznasz dziewięć transformujących technik osiągania spokoju i głębokiego szczęścia (począwszy od metod „wychowywania” samego siebie, a skończywszy na metodach pracy z ciałem, służących uwolnieniu zablokowanej energii traumy). Zmienisz sposób myślenia, co może przynieść ci wiele korzyści, nawet po kilkudziesięciu latach rozwoju osobistego. Nauczysz się nawiązywać kontakt z przerażającymi aspektami siebie i poczujesz większą wolność niż kiedykolwiek wcześniej. „Gabby po raz kolejny pokazuje nam, w jaki sposób, wędrując ścieżką ciemności, dochodzić do wewnętrznego światła. Nie boi się schodzić z nami w przestrzenie, w których odkrywamy osierocone części nas samych. Jest nauczycielką, która swoim przykładem przypomina, że dostrzeżona, zaopiekowana i zintegrowana trauma uczyni nas pełnymi. Pełnymi odwagi, siły i miłości".
- Joanna Chmura
© 2023 Wydawnictwo Kobiece (Audiobook): 9788383213194
Translators: Karolina Bochenek
Release date
Audiobook: July 8, 2023
Tags
Listen and read without limits
800 000+ stories in 40 languages
Kids Mode (child-safe environment)
Cancel anytime
Listen and read as much as you want
1 account
Unlimited Access
Offline Mode
Kids Mode
Cancel anytime
English
International