Meer dan 1 miljoen luisterboeken en ebooks in één app. Ontdek Storytel nu.
Non-fictie
Migraine is een veel voorkomende vorm van hoofdpijn, die je leven flink kan ontregelen. De chronische hoofdpijnaanvallen veroorzaken niet alleen heftige pijn, maar hebben ook gevolgen voor je sociale leven en je werk.
'Hoe beleef jij je migraine?' was de vraag die Noortje Russel een groot aantal migrainepatiënten stelde. De antwoorden heeft zij verwerkt in dit boek. Naast veel informatie, de laatste medische inzichten, verschillende behandelmethodes en praktische leefregels bevat dit boek de reacties van de ervaringsdeskundigen.
Ook komen er veel hoofdpijndeskundigen aan het woord zoals neurologen, psychologen en een huisarts. Enkelen van hen lijden zelf aan migraine.
Mijn hoofd en ik is een positief boek: het maakt duidelijk dat je ondanks deze nare aandoening een goed leven kunt leiden. Het is geschreven in een toegankelijke stijl en is daarmee ook erg geschikt voor partners of familie van migrainepatiënten.'
© 2009 Luitingh Sijthoff (Ebook): 9789021802282
Publicatiedatum
Ebook: 31 oktober 2009
Tags
Voor ieder een passend abonnement
Kies het aantal uur en accounts dat bij jou past
Download verhalen voor offline toegang
Kids Mode - een veilige omgeving voor kinderen
Voor wie onbeperkt wil luisteren en lezen.
1 account
Onbeperkte toegang
Meer dan 1 miljoen luisterboeken en ebooks
Altijd opzegbaar
Voor wie zo nu en dan wil luisteren en lezen.
1 account
30 uur/maand
Meer dan 1 miljoen luisterboeken en ebooks
Altijd opzegbaar
Voor wie Storytel wil proberen.
1 account
10 uur/30 dagen
Spaar ongebruikte uren op tot 50 uur
Meer dan 1 miljoen luisterboeken en ebooks
Altijd opzegbaar
Voor wie verhalen met familie en vrienden wil delen.
2-3 accounts
Onbeperkte toegang
Meer dan 1 miljoen luisterboeken en ebooks
Altijd opzegbaar
2 accounts
€18.99 /30 dagenNederlands
België