Tritt ein in eine Welt voller Geschichten
Religion & Spiritualität
Dat het verlies van een geliefde bijzonder ingrijpend is weet ieder die dat heeft meegemaakt. De gevolgen – zowel lichamelijk als psychisch – kunnen heftig zijn. Wat roept omgaan met rouw veel vragen op. Zowel wanneer het ons persoonlijk betreft als wanneer we willen meeleven met rouwenden in onze naaste omgeving.
Met behulp van Bijbelse gegevens en praktische voorbeelden biedt dit boekje een handreiking in situaties van verlies en rouw . Onderwerpen als ‘Wat is rouw?’ ‘Kun je je op rouw voorbereiden?’ ‘Rouw bij kinderen en jongeren’ en ‘ Meeleven in het pastoraat’ komen aan de orde.
Ds. L. Terlouw is predikant van de Gereformeerde Gemeente te Barendrecht. Jarenlang was hij als geestelijk verzorger verbonden aan Verpleeghuis Salem.
© 2015 Banier Bv, Uitgeverij De (E-Book): 9789033633508
Erscheinungsdatum
E-Book: 12. Mai 2015
Über 600.000 Titel
Lade Titel herunter mit dem Offline Modus
Exklusive Titel und Storytel Originals
Sicher für Kinder (Kindermodus)
Einfach jederzeit kündbar
Für alle, die unbegrenzt hören und lesen möchten.
1 Konto
Unbegrenzter Zugriff
Jederzeit kündbar
Wechsel zu Basic jederzeit möglich
Für alle, die gelegentlich hören und lesen.
1 Konto
20 Stunden/pro Monat
Jederzeit kündbar
Abo-Upgrade jederzeit möglich
Deutsch
Deutschland