Tritt ein in eine Welt voller Geschichten
Geschichte
'Oog in oog met de duivel' is het aangrijpende verslag van binnenuit van commandant van de VN-missie Roméo Dallaire van de genocide in Rwanda.
'Dit nooit meer.' Dat is de boodschap van Roméo Dallaire in zijn boek 'Oog in oog met de duivel'. De in Nederland geboren Canadese commandant van de VN-missie in Rwanda neemt de lezer vijfentwintig jaar mee terug in de tijd. Mee terug in de hel, ook, waar in slechts honderd dagen 800.000 Rwandezen een gruwelijke dood vonden. In zijn indringende relaas beschrijft Dallaire de verschrikkingen van de genocide in Rwanda, en hoe de internationale gemeenschap erin faalde een humanitaire ramp te voorkomen.
'Net als Roméo Dallaire, die niet alleen verslag doet van de genocide in Rwanda, maar ook van de onverschilligheid waarmee de wereld daarop reageert.' - Margaret Atwood
© 2019 Omniboek (E-Book): 9789401916400
Erscheinungsdatum
E-Book: 24. September 2019
Tags
Über 600.000 Titel
Lade Titel herunter mit dem Offline Modus
Exklusive Titel und Storytel Originals
Sicher für Kinder (Kindermodus)
Einfach jederzeit kündbar
Für alle, die unbegrenzt hören und lesen möchten.
1 Konto
Unbegrenzter Zugriff
Jederzeit kündbar
Wechsel zu Basic jederzeit möglich
Für alle, die gelegentlich hören und lesen.
1 Konto
20 Stunden/pro Monat
Jederzeit kündbar
Abo-Upgrade jederzeit möglich
Deutsch
Deutschland